Reklam
Reklam

Yiğit Bir Ülkücü Ocak Genel Başkanı Oldu.

Ülkü Ocakları Genel Başkanlığına Atama. MHP MYK Üyesi Ahmet Yiğit Yıldırım Ocak Genel Başkanı Oldu.

Yiğit Bir Ülkücü Ocak Genel Başkanı Oldu.
04 Temmuz 2020 - 15:14 - Güncelleme: 04 Temmuz 2020 - 15:22
Ülkü Ocakları Genelbaşkanlığına Atama Yapıldı.

Bir süre önce Ülkü ocakları Genelbaşkanlığı görevinden ayrılarak Üniversitedeki görevine dönen Sinan Ateş'in bıraktığı Bayrağı,  Mevcut MHP MYK Üyesi olan, son Olarak İstanbul Ülkü Ocakları başkanlığı yapmış  Ahmet Yiğit Yıldırım devr aldı.

İstanbul Ülkü Ocakları Başkanlığı dönemde Milli şuur ile yetiştirdiği gençlerden dolayı adı çok sık kamuoyunda duyulan Ahmet Yiğit Yıldırım güçlü bir kamuoyu desteğine sahip olunca MHP genel merkezi tarafından İstanbul 3. bölgeden milletvekili adayı gösterilmişti.

Çok az bir oy farkı ile milletvekili seçimlerini kaybeden Ahmet Yiğit Yıldırım MHP MYK üyesi olarak görev yapıyordu.

yeni nesil gençliğin kendisini idol olarak gördüğü Ahmet Yiğit Yıldırım İnsanlara yaklaşımı, Mütevazi duruşu, Engin gönüllülüğünden dolayı camianın toz kondurmadığı ender bir kişilik.
Genç yaşında iş dünyasında iş adamı olarak aktif ve başarılı bir iş adamı olarak siyasetin olmazsa olmazını bilen bir olarak yetiştirdiği genç Ülkü Ocaklılar siyasetin gerekliliğini ondan öğrendikleri gibi, onun siyasete bakışını ve yeni bir çizgi ile sağlam, kararlı, dürüst, cesur siyaset yapma konusunda ise örnek aldıkları bilinmektedir.

Ciddi bir MHP gençliği tarafından takip edilen Ahmet Yiğit Yıldırım başka siyasi parti gençlik kollarınında duruşunu, siyasete bakışını, gençlerle dialog kurma şeklini adım adım takip ettiği ve takdir edildiği daiam konuşulmaktadır.

Yeni görevinin başta ülkücü camia olmak üzere Türk gençliğine çok şey katacağı hususunda hem fikir olan siyasi kanaat önderleri bu atamanın yerinde bir karar olduğunu konuşmakta.
Ülkemize, Türk gençliğine, Ülkü Ocaklı gençlere hayırlı olsun.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum