TV Yapımcısı- Ahmet Güney

TV Yapımcısı- Ahmet Güney

TV Program - YAZAR

Doğru Olmak Gerek

18 Mayıs 2020 - 19:14

Adaletli olmak gerek
Bir ili. İlçeyi köy ve mahalle yi yönetenler adil adaletli herkese eşit olmalıdır. Vali. Kaymakam ve Muhtarlarım partisi olmaz. Kendi şahsi sosyal medya hesaplarında paylaşım yapmamaları gerek. Yönetici örnek olmalı. Birleştirici olmalı.

Adil olmalı. Şimdiki zamanda malesef yönetiçi dediğim kişi veya kişiler takım tutar gibi parti tutuyor. Buda hoş değil bu defa insanlar arasında ister istemez siyasi görüş ve düşüncesiden dolayı ayrım yapılıyor. Ey siz yönetiçiler vali kaymakam. Köy ve mahalle muhtarları eğer vicdan sahibiseniz adil olursunuz. İktidarın veya her hangi bir siyasi partinin değil halkın valisi.

Kaymakamı . Muhtarı veya yönetiçisi olursun. Buna tüm belediye başkanları da dahil cıkarsın artık yakamızdan parti rozetini sana oy verenin de oy vermeyenin de belediye başkanı ol. Bırakın siyaseti meclis de yapsınlar. Secidiğiniz bölgedeki halk sizden hizmet bekliyor.
Devamı....

Gelecek şimdilik saygılar sunuyorum.
Not. Gaziosmanpaşa kaymakamı sayın Numan Hatipoğlunun sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşım bana göre bu halk arasında tarafsızlığını yitirmiş.
Bir siyasi parti temsilcisi gibi..
 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Reklam