Reklam
Reklam
STK Başkanı- Candan FER

STK Başkanı- Candan FER

STK - YAZAR
[email protected]

GERÇEK GIDA NEDİR...

29 Aralık 2020 - 19:29

Beden sadece  sodyum,  potasyum ,demir,çinko,azot gibi kimyasal  bileşimdir yaşayan ve yaşatan herkesin  ruh diye bildiği  bildiği  ENERJİ’dir.

Enerjinin bedene tutunabilmesini sağlayan bağlantı zayıflayıp tutunma kalmadığında bedenden ayrılır buna da ölüm diyorsunuz.

Oysa enerji yok olmamıştır sadece bu boyutta kalmasını sağlayan kimyasal bileşim olan bedeninden ayrılmıştır.

ENERJİ nasıl mı beslenir….

Bir başka enerjiyi yiyerek . Yediğiniz gıdalarla beslenen bedendir.

Oysa ENERJİ bir başka enerjiden beslenir.

Bu enerji negatif veya pozitif olabilir.Bunu çevrenizde gözlemleyebilirsiniz ve buna bilmeden verdiğiniz isimler vardır.  Mesela kalbi kötü veya iyilik meleği gibi.

İyilik meleği çevresindeki her canlıya iyilik yaparak onların mutluluğu ile beslenir.Mutlu insanlar çevresine pozitif enerji yayar iyilik yapan kişi o enerjiyi hissederek o enerjiyi özümleyerek kendi enerjisindeki pozitif enerji deposunu doldurur.Işıl ışıl ışıldar enerjisini hemen hemen  herkes hisseder ve bu gibi enerjili varlıkların yanında huzurlu olursunuz rahatlarsınız. Bunlar  iyilik projeleri ile ilgilenen lerdir kendi acılarını başkalarını mutlu ederek kendini tedavi ederken aynı zamanda ruhunu besler.

Birde insanların acılarından  üzüntülerinden zevk alan varlıklar vardır. Acı çeken insanları seyretmek onları rahatlatır o negatif enerji onun besin kaynağıdır.Kendi üzgün olduğu için başkalarının mutsuzluğu onu mutlu eder.

Sadece seyreden müdahil olmaz.Bu gibi varlıklardan çekinir huzursuz olur uzak durursunuz.Çünkü her yanı kötülük doludur.
Komşusunun eşinden dayak yediğini bilip seyreden varlıklardır.Bu duygunun enerjisi ile beslenir.

Bir başka grupta birileri kendini eziyordur kendisini ezene gücü yetmediği için kendinden daha güçsüz birini bulur onu ezerek üstünlük egosunu tatmin eder.
Bu  gibi varlıklar devamlı kendinden daha güçlü biri tarafından şiddet görüyordur.

Kendi zayıflığını kendinden daha güçsüz birini ezerek telafi etmeye çalışır o anda ki düşüncesi bende güçlüyüm benimde ezebildiğim biri var diye radmin olarak kendini bu negatif enerji ile besler.

Patronunu tarafından hergün aşağılanan adamın akşam eve gelince evdekilere kan kusturması gibi.Patronuna gücü yetmediği için evdekileri ezerek kendini efendi gibi hissetmesi .
Bu duygunun enerjisi ile beslenir

En kötülerden biride bir şekilde çevreye kendini belli etmeden dolaylı kötülük yaparak  çevreye iyilik maskesi takınarak etkileyebileceği kişileri kullanarak aslında kendisinin yapmak isteyipte yapamadığı kötülüğü başkalarının yapmasına seyirci olanlardır.

Çevre baskısından çekindiği veya kötü biri olduğunun anlaşılmaması için etkileyebildiği  için  oğluna karısını   dövdüren  tıpkı sokakta yaramazlık yapan çocuğu aslında kendi istediği halde  gidip babasına annesine şikayet edip dövdüren  varlıklar gibi.Kötü kalpli oldukları anlaşılmasın diye. Onlarda bu duygunun enerjisi  ile beslenir.

Bedeniniz gibi enerjinizde ne besleniyorsa ‘’ O ‘’ sunuz


 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum