Reklam
Reklam
Siyasetçi - Erhan ÖZTUNÇ

Siyasetçi - Erhan ÖZTUNÇ

DÜŞÜNCE
[email protected]

KANDAŞLARINIZIN ÇIĞLIĞI DUYUN NE OLUR.

23 Mayıs 2020 - 23:38

     Afganistan,Pakistan,Hindistan gibi yerlerde çok sayıda Türk yaşamakta ve büyük sorunları omuzlamış kaderlerine terk edilmiş şekilde yaşamaktadırlar.

Bu Ülkelerdeki Türk nüfusu Dünyada yaşayan 600 milyondan fazla Türk nüfusunun yarıdan çok fazlasını oluşturmaktadır ve onlar Türkiye'mizin sinir uçlarıdır.

Sürekli olarak o coğrafya ile neden ilgilendiğim konusunda bir kısım düşünme kabiliyetini argoya terk etmiş tanıdıklar tarafından eleştiri almaktayım.Caminin içi dururken dışı harammış.Olsun ben bu harama devam edeceğim.

O coğrafyalarda kıymetli hizmetlerin gerçekleşmesi günah ise o günaha severek öncülük etmenin mutluluğunu yaşıyorum.Bu mübarek ramazanda ise kıymetli dostlarım sayesinde bu mutluluğum zirve yaptı.
Bu konularda durmayacağız ve gayret sarf etmeye o günahları severek işlemeye devam edeceğiz.
Mutluyum üçüncü yıla girmeden çok fazla sayıda Ülküdaşımın dikkatini o coğrafyaya çekmeyi başardık.

Güzel hizmetler yapılıyor ve Türklük şuurunun zirveye çıktığı bu coğrafyada bana günah denilen veya mescit misalinde ki haramdan bahsedilen şeyleri bir ibadet ve huşu içinde yapmaya ve bu ibadete daha azimli devam edeceğim/edeceğiz.

Tüm kirlenmiş siyaseti ülkemin sınırları içinde düşünme kabiliyetini kaybeden ve öfkesiz dostlara bırakıyorum..Bu ibadeti Huşu içinde yapmaya ve mutluluğunu yaşamaya da Tüm Türk Milliyetçilerini davet ediyorum..
O coğrafyadaki çığlık sizin KANDAŞLARINIZIN ÇIĞLIĞI DUYUN NE OLUR.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum