Reklam
Reklam
Siyasetçi Ahmet Selim Arslan

Siyasetçi Ahmet Selim Arslan

STK - YAZAR
[email protected]

Cennet Ülkemiz.

22 Mayıs 2020 - 11:48

" AZİZ-ASİL-MÜŞFİK-KAHRAMAN-VEFAKAR-FEDAKAR" MİLLETİMİZ ile birlikte tüm Ülkücü dava arkadaşlarımızın ve TÜRK-İSLAM ÂLEMİ'nin âli menfaatleri gözetilerek ADALET ve LİYAKAT ölçeği gözetilerek yerine getirilmesi. Bence "ELZEM" dir.

Evet, "Önce Ülkem, Devletim, Milletim, Bayrağım,Ezanım,Dinin, İmanım, vb.( .... .. ) öncülüklerimize yine eyvallah. Dünün sözde Mücahitleri Bu günün Müteahhitleri, işadamları, Sanayicileri, Medya Patronları, Sanatçıları, Hukukçuları, Muallimleri kısaca herşeyi oldular.

Ezelden Beri AZİZ-ASİL MİLLETİMİZ için kahramanca mücadele veren Aziz Vatanımızın Bağrına genç yaşlarda hatta çocuk denilebilecek yaşlarda yatan Aziz Ülkücü Dava Adamlarımızın, Şehitlerimizin esamileri dahi okunmamış, sürekli olarak itilmiş-kakılmışlardır.

Bunları ispata bence hiç gerek yoktur. " ÜLKÜCÜ TEŞKİLAT" mensuplarımızın Kahir ekseriyeti böyledir. Şayet Görüp anlamak için bakılırsa. Değerli dostum; Malumunuz, "Arife tarif gerekmez." Sözün çoğu ve tamamı deliye söylenir. Serzemişimi anladığınızı umuyor ve biliyoruz.

Katıldığınız, Olduğunuz, yürüdüğünüz her yer ve platformda sizinle birlikte onur ve gurur duyarız. Saygı ve muhabbetlerimle. Sağlıklı ve güzel günler diliyoruz Vesselam.

Ahmet Selim ARSLAN .
Dünya Türkleri Ve Akraba Toplulukları Hizmet Derneği Sekreteri. 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum