Reklam
Reklam
Siyasetçi Ahmet Selim Arslan

Siyasetçi Ahmet Selim Arslan

STK - YAZAR
[email protected]

Ayrılıkta Azap Vardır.

22 Mayıs 2020 - 11:50

 Vatan,Millet, Bayrak,Din,Namus gibi kutsalların için hiç düşünmeden Seve Seve Aziz varlıkları İlahî Emanet olan Canlarını veren Evlâdı Vatanların SESSİZ SEDASIZ sadece TEVEKKÜL üzere yaşam sürdüren tüm kardeşlerimizin dertlerine duygularına tercüman olmuştur.

Bu nedenle sizin yüreğinize,kaleminize, Gönlünüze sağlık teşekkür ederek Hakikat olan görüşlerinizi en kalbi duygularımızla tebrik ediyor destekliyoruz.

Ancak; Muhterem Başbuğumuz Cennet Mekân Alparslan TÜRKEŞ'i onun fikirlerini ve Devlet Anlayışı ile birlikte tüm Doktriner Kitaplarını Ülke ve Devlet Yönetimine talip olan her Lider ve Siyasilerin okuyup göreve talip olmaları gerekir kabatini taşıyorum.

Siyasi görüş ve Partileri ne olursa olsun. Yeter ki "AZİZ-ASİL TÜRK MİLLETİ ve TURAN'ın Gelecekte yapı taşları üyeleri BÜYÜK TÜRK DÜNYASI "nın Âli menfaatlerini kabul edip " HERŞEY TÜRK İÇİN,TÜRKE GÖRE TÜRK TARAFINDAN" diyerek "NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE" diyebilsinler.

Bu da sadece "BAŞBUĞUMUZ ALPARSLAN TÜRKEŞ" tanıyıp onun yolundan yürümekle olur. Dünkü Mücahit, Bugünkü MÜTEAHHİT lerle değil.

Bı cümleden olarak, Kahraman, Gazi ÜLKÜCÜ kardeşlerimiz ve onlara güvenip gönül ve destek veren tüm Vatandaşlarımız ile özellikle MİLLÎ EĞİTİM camiasına önem verilerek çalışmak "ELZEM" dir.

Sözü uzatmanın gereği yok "ANLAYANA SİVRİ SİNEK SAZ, ANLAMAYANA DAVUL ZURNA AZ" BİRLİKTE HAYR AYRILIKTA AZAP VARDIR.

Sonsuz saygı ve muhabbetlerimle. Vesselam. 
Ahmet Selim Arslan 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum