Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
MV. Servet TURGUT

MV. Servet TURGUT

Millet Vekili- Stratejist.
servet@haberpars.com

Biz Bozkurtlar.

11 Kasım 2020 - 21:56

Biz Ülkücüler ...
1965 yıllarında CKMP nin genel başkanlığına Alparslan Türkeş beyin gelmesiyle başlıyan Türk milliyetçiliği fikri siyasi sahada yerini buldu .sivil toplum teşkilatlanmaları ciddi manada başladı .

Türk gençliği  ,O günün şartlarında Türkçülük fikrini Ülkü edinmiş ve kurdukları gençlik teşkilatına  Ülkücü gençlik  denmiştir .

Komünizmin dünya ülkerinde ve Türkiye’mizde hız kazandığı bir dönemde  Rus emperyalizminin ve Çin komünizminin ayak sesleri ve Türkiye’deki taşeronları Devrim cilik (güya)adına Türkiye’de harekete geçmişlerdirdir .

Sivil toplum örgütlerini ve Ünüversite de taraf buldukları ögerencilerle  sokağa taşınmışlar anarşi ve terör yoğunlaşmıştır .Ülkücü gençlik komünizme karşı sahada mücadele vermeye başlamış binlerce Yigit dava arkadaşımızı bu ugurda şehit vermişiz..

Bir kısım dava insanımız ülkücü  kardeşimiz cezaevlerine atılmış oraları taş medrese görmüşler ve Türklük uğruna değerlerine sahip çıkmışlardır ..

Ülkücü hareket Türk milletini n gönlünde yerini bulmuş siyasi alanda Başbug ismini alan Türkeş beyle  MHP ve ülkücü kuruluşlar ve ülkücü gençlik Turan ve kızıl elma hedeflerine  koşmaya başlamışlardır ..

Türk İslam davasına gönül verenler 1980 darbe siyle başta başbuğumuz olmak üzere  ülkücü kuruluşlar kapatılmış başbuğumuz ve Ülkü devleri cezaevlerine atılmıştır ...

Türk siyasi hayatının demokrasiye geçmesiyle  yasaklı siyasilerin yasağı kalkmış ve başbuğumuz un cezaevinden tahliyesiyle ülkücü hareket siyasi arenada yerini almıştır .komünizm yıkılmış Türk  milleti bu mücadeleyi veren ülkücü gençliğe ve siyasi hareketi MHP ye ilgisini yoğunlaştırmıştır ....

1980 ihtilalini bizim çoçuklar başardı diyen ,kendini Dünyanın jandarması olarak gören ABD ve AB ülkeleri MHP sini  tehlike olarak görmüşler ve hareket üzerinde fitne iftira fesat  la  hareketi bölmeye çalışmışlardır .bir kısım arkadaşlarımızı ayrı parti kurdurarak ideolojik farklılıklar oluştu diyerek  ayrıştırmışlardır.

O günleri bizzat yaşadığım için gelişen olayları ve yıkımın çalışmaları. Ve  menbaasını iyi biliyorum . Alparslan Türkeş beyimizin başbuğumuzun sözüdür .Ülkücülük MHP olur ...kurulan parti  yüzde bir  de kalmıştır .Başbugumuzun vefatından sonra ülkücü hareketin liderliğine Devlet Bahçeli bey gelmiş Türk milletinin teveccühüyle  TBMM de güçlü şekilde temsiledilmiş 57 hükümette Devlet yönetiminde söz sahibi olunmuştur ..

15 Temmuz fetocu  kalkışma hareketiyle  Türkiye sarsılmış tır .Darbeye ilk karşı duran ülkücü hareketin lideri Devlet bey olmuştur .ve kalkışma hareketi hedefine ulaşamamış ABDveCIA nın taşeronu  fetocular  cezaevlerini doldurmaya başlamışlardır .Darbe Türk milletine 2 önemli konuda gerçeği göstermiştir .

ilki İslam dini kullanılarak insanlarımızın duyguları oynanmıştır .samimi müslümanlar  aldatıldıklarını görmüşlerdir .Fetonun oluşan halktaki karşılıgı böylece YÖK edilmiştir ..ikinci olay PKKnın 15 Temmuz öncesi  çözüm süreci adı altında dağdan şehre taşıdığı eşkiyanın gerçek yüzü  samimi Kürt kardeşlerimiz tarafından görülmüş ve bunlarında  halkta karşılıgı kalmamıştır .Devlet üst aklı her zaman değerlerini korur .Devlet her zaman 18 yaşındadır .

Darbeyi yok eden Devlet bey ve Tayyip bey artık Türk milletinin varlık mücadelesinde ve geleceğiyle alakalı siyasi hayatta ittifak yapmışlardır .ancak 15 Temmuz sonrası MHP üzerinde oyunlar başlamış Devlet beyin siyaset dışına bırakılması için ülkücü hareket içinde fitne iftira yoğunlaşmıştır ..

Samimi ülküdaşlarımız bile yanılgıya düşmüşler dir .ve kopuş başlamıştır .

Baş aktör öncü ,Meral Akşener dir .Koray aydın  ,Musavvat dervişoglu gibi şahsiyetlerde kuruluşta yerlerini almışlardır .Bugune baktığımızda Biz ülkücülerin siyasi yeri MHP dir .Başbugumuzun emridir .gençlik teşkilatımız Ülkü Ocaklarımızdır .liderimiz Devlet Bahçeli beydir ..

Biz Ülkücüler samimiyetle hareketimizin ve gençlik teşkilatımızın içinde lider teşkilat doktrinden taviz vermeden Ülkü yolunda mücadeleye devam edeceğiz .Ülkücü hareket dününü unutmayacak dün hizmet verenleri ve teşkilata bağlı olan ları kısır siyasi beklentiler yüzünden  dışlamayacaktır .

Vefa Saygı Nezaket ve sevgi Ülkü devlerinin şiarı olmalıdır .ülkücü hareketin çekirdek kadroları Ülkü ocaklarının pınarından. beslenenlerdir .dışardan aramıza katılıp gönül verenlerde  gönlümzdedir .saglam karakter taşıyanlar a eyvallah .maalesef Meral hanım gibi çok partilerden gezip gelenler yada  nefsiyatı tavan yapan zavallılar bölücülüge hazırdırlar .örnekleri İyi partideki isimlerdir .

Mhp ülkücülerindir .Ülkücüler Türk milletinin ve Dünya Türklüğünün vazgeçilmez şavasçılarıdır .liderimiz Devlet beydir .var olsun Türk dünyası .

YORUMLAR

  • 0 Yorum