Reklam
Reklam
M.Vekili- Servet TURGUT

M.Vekili- Servet TURGUT

Millet Vekili- Stratejist. servet@haberpars.com

Haçlı zihniyeti çökmüştür .

25 Temmuz 2020 - 11:17

Ayasofya ;1453 yılında Fatih sultan Mehmet hanın ,İstanbul’u fethiyle  Türklerin eline geçen  ve yıllarca Haçlı zihniyetinin  sembolü olan tarihi kilise ,Cami olarak değerlendirilmiştir .

Osmanlı imparatorluğunun çöküş döneminde ,İngilizler tarafından 5 yıl işgal edilmiştir .Mustafa Kemal ve arkadaşları milli ruh ile İstanbul’u tekrar kurtarmıştır .ve İstanbul adını Atatürk koymuştur ...

Ayasofya Türk’ün kızıl elmasıdır ..86  yıl sonra MHP genel başkanımız ,Ülkücü hareketimizin lideri ,Devlet beyimizle Sn cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Etdogsn beyin milli kararlı duruşları ve birlikteliği ile  Cami olarak ibadete açılmıştır ..

Türk’ün maneviyatı yükselmiş , Haçlı zihniyeti çökmüştür ...

Türk milleti  üzerinde oyunlar devam edecektir .

Türk milletinin birliği için ,gelişimi için milli duruş gösterenler her zaman Fitne ve iftiralara karşı duruşlarından taviz vermemelidir ..

MHP ve liderleri dün bunları yaşamıştır .en yakın örneği tarla kurultayları'dır .liderimizi n dik duruşu bilge davranışı en az zararla fitne kaynaklarını kurutmuştur ..
Aynı olay Akp de Tayyip beye yapılmış 2 ayrı hizip ayrılmıştır .

Devlet bey ve Tayyip bey milli birlikteliği (Cumhur ittifakı) küresel şer güçlerin içimizdeki maşalara karşı şavası  haline gelmiştir .pkk ve feto terör örgütleri YÖK edilmektedir .mavi vatanımız kontrolümüz altındadır .Suriye'de ,Libya’da ,Irak’ta  varlığımız en üst seviyededir ..

Hal böyle olunca Tayyip beye ve Devlet beye saldırılar devam edecektir .onların yanında olmak her Türk evladının görevi olmalıdır ..

Ayasofya .:selam olsun sana Türkler kızıl elmasına kavuştu.

Teşekkürler Sn cumhurbaşkanımız ,Teşekkürler Liderimiz Devlet beyimiz ..--

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum