Reklam
Reklam
M.Vekili- Servet TURGUT

M.Vekili- Servet TURGUT

Millet Vekili- Stratejist. servet@haberpars.com

ANLAMALIYIZ !

24 Nisan 2020 - 04:48

Mustafa Kemal .Atatürk:Devlet adamı ,Toplum mühendisi ,siyaset bilimcisi ,muhteşem bir asker.,6yaşında hz.Kuranı hazmetmiş aydın bir kişilik ..

Dinimizi ranta çevirip hurafelerle insanlarımızı etkileyen tekke ve zaviyeleri kapatan insan .Emperyalizme siyonizme karşı Mason derneklerini kapatan lider .

Hz Kuran’ın Türkçe tefsirini Elmalı Hamdi hazır a hazırlatan ve Balıkesir’de hutbe okuyan ilk Cumhurbaşkanı ..Türk milletinin yeniden Anadolu coğrafyasında vatan oluşunun başmimarı ,Ne mutlu Türk’üm ifadesinde Türk milletini birleştiren devlet adamı ..

​​​​​​Şimdi son 30 -40 yıldır Türk milleti üzerinde her türlü fitne fesat uygulandı .kardeşi kardeşe kırdırdılar .ümmetçilik mezhepçilik aldı altında insanlarımızı ayrıştırmaya çalıştılar .1000yıldır Türk milletinin Çınar ağacının dalları olan Çerkez’i lazı kürdü ayırmaya çalıştılar .

Atatürk bunları cumhuriyeti kurarken gördüğü için bazı tedbirleri zamanında aldı fikirleriylede gelecek nesillere not düştü ve gençliğe hitabesinde net olarak ifade etti .neticeten .Ey Türk evladı her şartta en zor anında en büyük kuvvetin damarlarındaki asil kanda diyerek yol göstermiştir .

Türk milleti olarak 5000 yıllık bilenen tarihiyle her dönem olduğu gibi etrafımız şer güçlerle çevrilmiştir ..muhakkak başaracağız bunlarında haklarından geleceğiz .

Bulduk ÖZdemir beyin CHP nin hazırladıdıgı anayasa taslak metnini okudum .Atatürke ve Türk milletine ihanet kokuyor .Fetonun Türkiye üzerindeki bölücü çalışmalarının yazıya dökülmüş hali ..Artık CHP zihniyeti zehirli hale gelmiştir .

Akp ve MHP (cumhur birlikteliği )Türk milletinin iç vedış şer güçlere karşı Devlet beyimizin her türlü siyaşi riski alarak beka için birlikteliğe yürekten destek vermesidir ...
Sn cumhurbaşkanım sizlerinde mücadelesini yürekten görüyor ve destekliyor liderimiz Devlet beyi takip ediyoruz .sizlerden ricamız bölücü unsurlara prim verecek yolsuzlukların önüne geçiniz ,Kızılay bizim milli kurumumuzdur 150 yıllık mazimizdir .ensar vakfı maalesef toplumda tartışılır .ekonomi zordadır .işsizlik gaf safhadadır .muhakkak bunlara çözüm bulacaksınız .

Mhp nin tarım politikasını dikkate eliniz.köylünün mazotunu şuyunu elektirigin ÖTV siz alın umarım ülke ekonomisi rahatlayacaktır .Hazine arazilerini boşta olan ziraat mühendislerimize sunun.Tarım sanayi çok önemlidir .

Savunma sanayindeki Turizmdeki başarımızı tarımdaysa yakalarsak Türkiye’nin önünde kimse duramaz .Din üzerinden rant temin edenlere yolsuzluk yapanlara kurumlarımızda örgütlenmelerine izin vermeyin .
​​​​​​Atatürkümüz ü iyi anlarsak şu andaki iç ve dıştaki mücadeleniz yerini bulacaktır .yüregimiz sizin başarılarınız için duadadır .Türk olmak ırkçılık değildir .bu millet mazlumun yanındadır .

Bakınız dünkü söyleminizde Filistin’i satan Arap ülkelerinin isimlerini saydınız .bunlar güya müslüman!!!Ama Türk milletinin seçilmiş Başkanı olarak siz sahadasınız .başarılarını Dünya Türklüğü için daim olsun ..Doğu Türkistan hem Türk hem İslam’dır ..oda unutulmasın .,ben çalışmaları takip ediyorum inşallah Türk milleti bu zorlukları siziin ve liderimizin destekleriyle yenecektir ..

Türk milleti var olsun başarılarınız daim olsun...

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum