Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Hayrettin Alp

Hayrettin Alp

Alp'çe
alp@haberpars.info

MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ ve YURT GEZİLERİ

27 Mart 2022 - 23:59Milliyetçi Hareket Partisi hayırlı ve isabetli, geç bile kalınan, gittikçe genişleyen Tavan, taban açısını daraltmak için bir adım adım Türkiye hareketini başlatmıştır.

Geniş kitlelerin ilgisini de çekmektedir.

Yalnız dikkat edilmesi gereken Salon toplantılarından daha çok halk ziyaretlerinin daha isabetli olacağı aşikardır.

Çünkü biliriz ki, öteden buyana bizim salon toplantılarımıza gelenler zaten MHP li kardeşlerimizdir. Bizim hedef kitlemiz bu güne kadar ulaşamadığımız ya da ihmal ettiğimiz hedef kitle olmalı. %20 den fazla olan kararsızlara ulaşma yolunu bulmalı ve onlara partimizin proğramları hakkında bilgiler vermeli, neden “Cumhur İttifakı” bunu anlatmalıyız. Bire bir temas her zaman çokça netice almaktadır.

Tercihimiz bu olmalıdır. Salon toplantılarımızda Konuşmaktan çok dinlemeye özen göstermeli. Halkın içindekileri dışarıya aktarmasına imkan tanımalı, onların stresini almalıyız. Bu yurt gezisi, “ Dostlar alış verişte görsün” mantığından ziyade netice alma düşüncesi olmalıdır. Ayrıca Türkiyenin dört bir yanından gelen Ülkücülerin toplandığı Erciyes, Tekir, Koca yayla ve diğer toplantılar özellikle bu yaz sezonunda mutlaka yeniden gerçekleştirilmelidir. Yüce Allah “ Haç” görevini farz kılarken dünyadaki müslümanları yılda bir kez olsun bir araya getirip halleşsinler, inançlarını tazelesinler, kardeşliklerini pekiştirsinler istemiştir.

Bizim Kurultaylarımız da Türkiyenin her tarafından gelen Ülkücülerin bir birini tanımasına ve kardeşlik duygularının gelişmesine vesile olmaktaydı. Devamında fayda olacağını düşünmekteyim. Hedef kitlemiz mutlaka,  Kararsızlar olmalı.                        

Bu gün ülkemizin en yoksul kesiminde ve mağdur kesiminde Ülkücülerin daha fazla olduğunu düşünmekteyim. “ Cumhur İttifakı” Devletin bekası noktasında İç işleri ve Dış işleri ile Savunma sanayinde üstün başarılar göstermiştir. Bununla gururlanıyoruz fakat gelir dağılımındaki dengesizliğin de hala çözülemediği de bir gerçektir, bunun nasıl giderileceği de netleştirilmelidir. Bürokraside Ülkücü düşünceli insanların sayısının artması. Türkiyenin yönetim huzuruna büyük katkı sağlayacaktır. Ülkücülerin gelir dağılımındaki ve bürokrasideki mağduriyetleri, iş, aş gibi ihtiyaçlarının nasıl giderileceği bu konuda “ Cumhur İttifakı” nın ne gibi icraatlar yapacağı net bir şekilde ifade edilebilirse ki bu konuda en büyük görev de AKP ye düşmektedir.

Bunun ortaya konması kararsızların yarıdan fazlasının MHP ye tekrardan yönelmesine katkı sağlar bu da Aynı zamanda Cumhur İttifakını güçlendirecek ve 2023 seçimlerinin kazanılmasına katkı sağlayacaktır.

Kararsız Ülkücü kardeşlerime de seslenmek istiyorum. 2023 seçimleri aynı zamanda Türkiyenin bağımsızlığının bir referandumu niteliğindedir. Bunu göz ardı etmeyin.

Sizinle temas kurmaya çalışan teşkilat yetkililerimize kolaylık gösterin onları bağrınıza basın.

Öfkeniz varsa öfkenizin, küslüğünüz, gücenmişliğiniz varsa onları çekinmeden incitici olmadan uygunu lisan ile sizlere ulaşan teşkilat mensuplarına iletin ve cevabını alın.

İçinizde tuttuğunuz her negatif düşünce unutmayın hem size hem davamıza hem de devletimize zarar verir. İçinizdekini incitmeden kırmadan paylaşın. Ülkücülerin kucaklaşma vaktidir. Ülkücü hareketin üzerindeki “Ölü toprağını”, kazma, kürekle, gerekirse tırnağımızla atalım. Ülkücü hareketi tekrardan bir güneş gibi parlatalım. Bozkurtlar Dirilsin artık.          
 Tanrı Türkü Korusun ve Yüceltsin.                                      
Yaşasın Ülkücü hareket.          
Yaşasın Türkiye.                          
Yaşasın TURAN.                          
Selam ve Dua ile.                        
Saygılarımla. Hayrettin Alp.

YORUMLAR

  • 0 Yorum