Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Hayrettin Alp

Hayrettin Alp

Alp'çe
alp@haberpars.info

AMAN DİKKAT !..

07 Aralık 2021 - 22:24

                     
Yüce dinimizin bizlere bir tavsiyesi var." Fitneye sebebiyet verecek doğrudan kaçının" Her doğru her zaman söylenmez.

Her doğru eylem de her zaman yapılmaz.

Bu gün Türkiyemiz büyüyüp Turan sancısı çekmektedir. Yani Turan birliği sağlanmak üzeredir. Ancak bu öncelikle Ülkücülerin birliği ile mümkün olabilecektir. Türk Milliyetçilerinin, Türk Ülkücülerinin tek partisi vardır. Tek toplanma adresi vardır o da Milliyetçi Hareket Partisidir. Rahmetli Başbuğumuz da bunu işaret etmiş ve Ülkücülük MHP de olur demiştir.MHP ye kendilerince bir sebep uydurarak cephe alan arkadaşlarımıza sormak istiyorum.
Hadi sizin dediğiniz yerde toplanalım.

Bana bir toplanma adresi gösterebilirmisiniz?

İYİ partide mi toplanalım?
Bu parti sizce Milliyetçi- Ülkücü- Turancı bir partimidir?
Olmadığını hepimiz biliyoruz.

Ülkücü hareket 50-60 yıl önce neyi söylemişse bu gün de yolundan sapmadan aynı fikirleri söyler ve savunur. İYİ partinin böyle bir ne hedefi vardır ne Fikri. Başındaki kişinin bu beşinci partisidir.

Ülkücü dün başka bu gün başka olamaz.

O halde birleşme ve toplanma adresi İYİ parti değildir ve olamaz da çünkü Ülkücü bir parti değildir. Peki Ülkücüler CHP de mi toplansın? Bu mümkün mü? Atatürkün kurduğu parti hüviyetini muhafaza edebilseydi belki bir ümit olurdu.

Zaten Başbuğumuz da "şayet CHP Atatürkün partisi olarak kalsaydı ben yeni bir parti arayışında olmazdım" derken bu partinin şu an ki rotasının çoktan değiştiğini bizlere bildirmiştir. CHP şu an Hdp ile Pkk- Pyd ile koyun koyunadır. Demekki toplanma adresi CHP de değil.

Peki AKP de mi toplanalım bu partinin son 4-5 yılını saymazsak Ülkücü iradeyle ne kadar ters olduğunu görmemek için kör olmak gerekir. O halde birleşme yeri AKP de değildir. Diğer partilerin zaten ha varlığı ha yokluğu belli değil onlar tabela partisi olmaya devam edecekler.    
                                 

Yazımın başın da Aman Dikkat derken söylemek istediğim şey, Ülkücülerin tek toplanma yerinin MHP olduğu gerçeğidir ve bu gerçeği bilip öyle hareket etmeliyiz bunu MHP yönetimi de böyle görmeli ona göre hareket etmeli, her Ülkücü de bir gün dönüş yerim, vuslat yerim MHP dir diye düşünüp söylem ve davranışlarını ona göre hareket etmelidir.

Ajite edici olayları görmeli ve kimsenin değirmenine kendi elimizle su taşımamalıyız.

MHP nin bilge Lideri, Tavan taban arasında her gün genişleyen açıyı farkedip bu açıyı sıfıra indirmek için adım adım Türkiyenin dolaşılıp halkla kucaklaşma projesi, maksadına ulaşmış ve MHP ye olan teveccüh yeniden tırmanışa geçmiştir.

Yöneticilerin temas kurduğu Ülkücüler ve Türk insanının gönlü okşanmış ve MHP ye karşı yumuşamış ruhu okşanmıştır.

Bizim insanımız gönül ehlidir. Gönlünü almalı " Gönül seferberliği" ilan etmeliyiz. Ki son adım adım Türkiye projesi maksada çok yaklaşmıştır. İşte tam bu ortam da MHP ye yeniden teveccühün artması bazı odakları harekete geçirip Kışkırtma, ajitasyon gibi söylem ve eylem içinde olacaklardır.

Ülkücü aydın ve uyanık bir ruha sahiptir bir kaç hamle sonrayı görebilendir. Şu an eskisinden daha çok hoşgörülü olmalıyız Ülkücünün tek toplanma otağı olan MHP nin kapısı Her Ülkücüye her zaman açık olmalıdır. Geleni kucaklamalı sanki hiç gitmemiş gibi davranmalıyız.

Birlik ancak böyle sağlanır.

Yunus gönüllü, Mevlana söylemli olmalıyız. " Birlikte rahmet, ayrılıkta azap vardır" Türkiyenin yükselmesi ve Turanın kurulması, Ülkücülerin aynı otağda MHP de tekrar toplanmasıyla olacaktır. Her Ülkücü kafasını iki elinin arasına almalı ve düşünmeli, düşünmeli, düşünmelidir.

Sloganımız şu idi" Kavgamız, Rusyayla, Çin ile, Amerikayladır. Kavgamız Milliyetçi Türkiyenin ve Turanın Kurulması içindir." Ülkücü Ülkücüyle kavga etmemeli, sevgiyle, saygıyla kucaklaşmalıdır. İşte bu gün bizim toy günümüz olacaktır.

Allah Türk Ülkücülerinin birliğini, dirliğini bozmasın. Tanrı Türkü Korusun ve Yüceltsin. Ne Mutlu Türküm diyene, Ne mutlu Ülkücü kardeşliğini ve Ülkücü birliğini savunan ve bu yolda emek verenlere. Kahrolsun Ülkücü kardeşliğini bozanlar. Kahrolsun Emperyalizme hizmet edenler. Bütün Ülkücüler kardeşdir. Kardeşliği bozucu eylem ve söylem içinde olanlar, Tanrının gazabına uğrasın.

Selam ve dua ile kalın. Her Ülkücü kardeşimdir.
Her Ülkücüyü gönüllerinden öpüyor hepsine saygılarımı iletiyorum.

Hayrettin Alp.

YORUMLAR

  • 0 Yorum