Reklam
Reklam
Gazeteci- Linda Gözde Karasu

Gazeteci- Linda Gözde Karasu

gozde@haberpars.com

GENÇLİK İKSİRİ İÇİN VAHŞİCE KATLEDİLEN MASUM ÇOCUKLAR!!!.

18 Ağustos 2020 - 08:53 - Güncelleme: 18 Ağustos 2020 - 09:58

Dünya gezegeninin en acımasız ırkı olan insan ırkı, hayvanlardan sonra artık kendi ırkını da keyfi, müsrif aksesuar zevki ve besin zincirine ekledi. Yanlış okumadınız! 

BİRİLERİ İNSAN VE HAYVAN DERİSİNDEN KIYAFET AKIMINA ÖNCÜLÜK EDEN AB YILDIZLARINA DUR DEMELİ!!

2010 MTV Video Müzik Ödülleri'nde Lady Gaga'nın çiğ dana bifteğinden yapılan "ET ELBİSE" olayı Avrupa basınında ilgiyle karşılanmış, bu akımın en büyük reklamlarından biri olmuştu. Olay bu kadarla sınırlı değildi. Bu gibi subliminal mesajın "hayvan derisinden yapılan kıyafet ve aksesuarların insan bedeninden de yapılabileceği" vahşetinin ilk aşaması olduğunu çokları algılayamadı. Bu olaydan 6 sene sonra 2016'da Endonezyalı tasarımcı Arnold Putra, instagram hesabından çocuk omurgası ve derisinden tasarladığı çantayı paylaştı; hatta satışa sunuldu bu dehşet verici tasarım! Yine Canada'da insan derisi ve kemiklerinin satışının yasal olduğu, Çinlilerin cenin yediği gibi olayları bilinen gerçekler arasında.
İnsan derisinden kıyafet ve aksesuar akımının; Fransız devrimi sırasında giyotin ile sayısız insanın katledilmesini fırsat bilen bir tüccarın; insan derilerinden cüzdan, ayakkabı ve çanta yapıp satmaya başlaması olayı olduğu söylenebilir.

SANDRA BULLOCK: "GENÇLİK SIRRIM ÇOCUK DERİSİ!"

55 yaşındaki Amerikalı oyuncu Sandra Bullock'un, katıldığı bir televizyon programında genç kalma sırrı ile ilgili açıklaması, adeta kan dondurucu türdendi.
Dünyaca ünlü oyuncu, canlı yayında "genç kalmak için çocuk derisini kendine enjekte ettirdiğini" söyledi.
Programı sunan sunucunun ise bu derilerin sünnet olan Koreli çocukların derileri olduğunu iddia etmesi üzerine, sektörün sadece sünnet olan çocuklar üzerinden dönmediği ve talebi karşılayamayacağı " yorumları yapıldı.


AB ÜLKELERİ VE ÇEŞİTLİ ÜLKELERDE KAYIP MÜLTECİ ÇOCUKLAR BU SEKTÖR İÇİN Mİ KAÇIRILIYOR ? 

Bullock'un bahsettiği "çocuk derisi enjekte ettirme operasyonu" açıklamasından sonra, kaçırılan mülteci çocukların tüm organları ve derisinin jet sosyetenin gençlik iksiri talebi için kullanıldığı öne sürülen sansasyonlar arasında yerini aldı. 

İstatistikler 2015'ten buyana AB ülkelerinde 96 binden fazla kayıp mülteci çocuk olduğunu kaydediyor. Özellikle binlerce kayıp mülteci çocuk kaydı tutan Alman hükümetinin, son yıllarda Yunanistan’daki kamplarda bulunan ve özellikle korunmaya muhtaç sığınmacı çocukların bir kısmını ülkeye kabul etmek isteğini açıklaması bu anlamda dikkat çekici, merak uyandırıcı bir durum meydana getirdi.

2019 yılı kayıp çocuk vaka sayıları ABD 460.000, İngiltere 112.000, Almanya 100.000, Hindistan 96.000, Kanada 104.531, İspanya 20.000 olarak kayıtlara geçti. 


ADRENOCHROME KİMYASALI İÇİN ÇOCUKLAR İĞNELİ FIÇI İŞKENCESİYLE Mİ KATLEDİLİYOR ? 

Dünyaca ünlü Amerikalı yıldız Sandra Bullock'un "çocuk derisi" diye bahsettiği gençlik iksirinin aslında çocuk derisi değil; enjekte edilen "Adrenochrome" olduğu iddia edilmekte. Adrenochrom (epinefrin) vücutta salgılanan adrenalinin oksitlenmiş hali olarak, çocuk kanından üretilen ve aynı zamanda adrenalin halinde salgılanan bir kimyasal olarak bilinmekte. Dokuz yaş altı çocukların işkenceye ve dehşete sokulması vasıtasıyla elde edildiği söylenen Adrenochrom kimyasalı, çocuk vücudunda sadece korku ve heyecan sırasında salgılanıyor. Bu tür vahşete maruz kalmamış bir çocuk bedeninde salgılanmıyor; düşük yapmış bir annenin bebeğinde bulunmadığı gibi..

Özellikle kesici, delici aletler ile işkenceyle katledilen çocuk, korku içinde debelendikçe yaralanır ve adrenalin hormonu dolan kanı yavaş yavaş akar ve boynun arka kısmından şırınga yardımıyla kimyasal alınır. 0-9 yaş aralığından elde edilen bu kimyasalın kalitesinin de kurban edilen çocuğun yaşı ve ölüm anında salgıladığı adrenalin miktarına bağlı olduğu da konuya dair kan dondurucu kesitler arasında. 


ADRENOCHROME DOZU DARKWEB'de 30.000 $ ile 50.000 $ ARASINDA SATILIYOR !!!

Kendini elit sayan jet sosyete için çok önemli fizyolojik ve psikolojik besin kaynağı olan "Adrenochrome" dozu Darkweb’de  30.000$ ile 50.000$ arasında değişiyor. Wikileaks ortaklarından birinin de bu konuda paylaştığı bilgiler ulusal basından bilinen ürkütücü gerçekler arasında. 

Adrenochrome (epinefrin) kimyasalının mutluluk, acı ve mutsuzluğa karşı duyarsızlaşma, zindelik, kontrollü halüsinasyon, erkeklerde iki kat fazla cinsel güç, yaşlanmanın P'ye yakın yavaşlatılması gibi etkileri olduğu ve bağımlılık yapan diğer kimyasallardan çok daha güçlü olduğu bilinmekte. Bağımlı olup ulaşamayan kişilerde göz çevresinde morarma ve hızlı bir çöküş ile yaşlılık belirtileri baş gösterir.

NEW YORK'un GÖBEĞİNE YERLEŞTİRİLMİŞ, KÜÇÜK BİR ÇOCUĞU KAÇIRAN REPTİLİAN HEYKELİ TÜM BU OLUP BİTENLERİN SÜBLİMİNAL YANSIMASI MI ? 

ABD'nin en kalabalık şehri ve dünyanın en kalabalık metropolitanlarından olan New York 'un göbeğindeki bu tuhaf heykel neyi anlatıyor ? Yer altından (kanalizasyon kapağının altından) çıkmış bir timsaha benzer yaratık (çocukluğumuzda izlediğimiz "Ninja Kaplumbağaya da benziyor.), kafasına üzerinde $(dolar) işareti bulunan bez bir torba geçirilmiş küçük bir çocuğu yer altı kanalizasyonuna çekiyor.

Ulusal basına sızan bu sansasyonlardan sonra bu heykelin yer altı işkence odalarında jet zenginlerin hastalıklı zevkleri için vahşice katledilen masum çocukların hazin sonunu mu anlatıyor diye düşünmeden edemiyor İNSAN!

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 1 Yorum