Reklam
Reklam
Gazeteci & Yazar - Mahir AKKAR

Gazeteci & Yazar - Mahir AKKAR

Ankara Kulisi
mahir@haberpars

ÇÖPLÜK BEYİNLİ SİYASETÇİLER

09 Kasım 2020 - 18:49

Yaşam şekilleri , yaşama bakışları , düşünceleri , duruşları , çizgileri , inançları , ideolojileri , konuşmaları farklı farklı olan sahtekar , bir dedikleri ile diğer dedikleri tamamen çelişkili olan siyasetçilerdir.
Beyinleri çöplük siyasetçiler her tarafa devamlı ölümcül virüsler bulaştırdıklarından insanlığın diğer canlıların ve doğanın utanç kaynaklarıdırlar.

İnsanların birlikte huzurlu ve sağlıklı yaşam harmonilerini kaygısızca keyifle sürdürebilmeleri için yapılması gereken , beyinleri çöplük siyasetçilerin görüldükleri anda özel yerlere götürülüp canlılardan , doğadan , birlikte huzurlu yaşam harmonilerinden uzaklaştırılmaları olmalıdır.

Örneğin: Dillerine , ırklarına , tarihlerine , coğrafyalarına , kültürlerine , örflerine , adetlerine veya kafatası ırkçılıklarına , savundukları diğer tüm ideolojilerinin hepsine tamamen çelişkili olan , çöl bedevilerinin sapık , sapkın ve de pislik inançlarını kucaklayıp sahiplenirlerken

“ DOĞAYA ÖLÜMCÜL VİRÜS ÜRETEN ZARARLI ÇÖPLÜK BEYİNLİ APTALLAR”
olduklarını fark edemezler…

Neden mi?
Ekonomik nedenler ve dünya konjonktürünü dizayn edenler yüzünden dezenfekte edilmeyen çöplük beyinleri yığınla sinek sürüleri takip ederler ve çöplük kültürü ile hep birlikte yaşamaktan keyif alırlar.

Çöplük beyinli siyasetçilere ve onların takipçileri olan sinek sürülerine katlanmak zorunda bırakılan , birlikte huzurlu , sağlıklı yaşam harmonisini savunan insanların , yaşamlarını , geleceklerini ve doğayı katleden ölümcül virüsler üreten çöplük beyinlere karşı örgütlenip dayanışma içinde mücadele etmeleri gerekmiyor mu?
 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum