Filiz ÇELİK ŞAHİN

Filiz ÇELİK ŞAHİN

Biz Kadınlar.
filiz@haberpars.com

ÖZGÜRLÜK KUDÜS'DEN BAŞLAR...

12 Mayıs 2021 - 20:53

Gazze vicdanlarda kanayan yaradır
Aziz Türk milleti olarak bizler her zaman müslüman kardeşlerimizin yanında olacağız.

Gazze milli vicdanlarda kanayan yara, Filistin'li kardeşlerimizin haklı davaları ise tüm Türk ve İslam yurtlarına emanettir.
İsrail'in Gazze'yi vurmasıyla, aralarında çocukların da olduğu çok sayıda sivilin ölümü ve yaralanması, diğer taraftan, Mescid-i Aksa'da namazlarını eda eden müslüman kardeşlerimize karşı vicdansızca gerçekleştirilen saldırılar yüreklerimize ateş gibi düşmüştür. 
İşgal altındaki Doğu Kudüs ve Şeyh Cerrah Mahallesi'nde yaşayan müslümanlara karşı, zorunlu göç tehdidi ve baskısı gün geçtikçe malesef daha da çoğaltılarak devam ediyor.

Kudüs  bu ümmetin şerefi ve onurudur. Allah imhâl eder, ama şüphe yokki asla ihmal etmez. O yüzden tüm dünya bilsinki ve duysun ki Allah'ın izni ile bir gün Kudüs özgürlüğüne kavusacaktır.

İşgalci İsrail güçlerinin  zulüm ve engellemelerine rağmen  KUDÜS'de büyüyen bir zafer vardı. O zafer sayıları yaklaşık yüzbine yakın müslüman kardeşlerimizin, mübarek Kadir gecesini Mescid-i Aksa’da geçirmeleri oldu.
Tüm bu zorluklara rağmen aslan yürekli müslüman kardeşlerimizin secdeye varışına şahit olduğumuz bu en güzel manzara, bizleri ikinci defa ve bu defa sevinçten ağlattı.

İşgalci siyonist rejime bağlı silahlı zalim güçlere karşı islam, izzeti için bizlerde bu direnişe bu azmi duruşa daha fazla destek olmalıyız.
Filistin'li yiğitlerimizi ve şerefli şehir KUDÜS'ümüzü kaderine terke etmemeliyiz.

İslam ümmetinin izzeti için Aziz Türk milleti olarak,İslam davası için direnen müslüman kardeşlerimizin her zaman yanında olacağız.
Şerefli KUDÜS şehri ilk kıblemiz, Gazze milli vicdanlarda kanayan yaramızdır.
Filistin'li kardeşlerimizin haklı davaları ise tüm islam yurtlarının, insan hak ve özgürlüklerini savunan dünya ülkelerinin üzerindeki büyük bir vebaldir.
Feryadı arş-ı âlâya yükselen mazlumların seslerine siyonizmi destekleyen işbirlikçiler sessiz kalsada, bizler tevekkul ediyoruz ve tüm müslümanların uyanışına, zalimlerin yıkılışına şahit olacağımızdan sonuna kadar eminiz.

Selahattin’ler bitmez KUDÜS  elbet yine bizimdir!

YORUMLAR

  • 0 Yorum