Reklam
Reklam
E. Albay Mustafa GÜMÜŞ

E. Albay Mustafa GÜMÜŞ

E-Albay- Siyasetçi- Stratejist.
[email protected]

DEVA ÇÖZÜM İÇİN GELİYOR...

24 Nisan 2020 - 13:43 - Güncelleme: 24 Nisan 2020 - 13:47

DEVA-GELECEK !

 

   Sevgili okurlarım tekrar MERHABA. Nerede kalmıştık deyip tekrar kaldığımız yerden başlayalım ve kucaklaşalım.

Evet, yazının başlığına bakıp Deva gelecek, huzur bulacağız, dertler bitecek algısına kapılmayın. Çünkü, Bugün sizlere 13 yıl ülke yönetiminde bulunup ülkenin bugün ki durumundan birinci derecede sorumlu olan ve AKP den dışlandıktan sonra da 5 yıldır konuşmayan susan iki zat-ı muhteremin yeniden memleketi kurtarmaya soyunmalarından bahsedeceğim. Siz anladınız onları, DAVUTOĞLU ve BABACAN beyefendiler.

 -Dertlere DEVA olacağım diye DEVA partisini kuran Babacan;

 Sizin hazineden sorumlu olduğunuz 13 yıl içinde, ülkenin 80 yılda yarattığı yatırımlar, özelleştirme adı altında satılmadı mı? Sayın Yazar Yılmaz DİKBAŞ’ın ÜLKEYİ SATANLAR kitabında nerelerin satıldığı ve altında kimlerin imzaları var hepsi görülüyor. Sadece önemli birisini söyleyeyim, TELEKOM. Telekomu 4 milyar dolara sattınız, parası ödenmeyince 24 milyar dolar verip geriye aldırdınız. Aradaki 20 milyar dolar buhar oldu akıbeti belli değil. Yetim ve kul hakkında kalarak ülkeyi zarara soktunuz. Şimdi çıkmışınız ortaya ben ülkenin kötü giden ekonomisini düzelteceğim ve DEVA olacağım diyorsunuz. 

Lideriz diye parti liderleri ortaya çıkmıyor mu? Çok komiğime gidiyor.

Neden derseniz, Liderlik sonradan olmaz ALLAH vergisidir. Adaletlidir, Cesurdur, Kararlıdır, Halkçıdır, Sorumluluk alandır, Gelişim odaklıdır, Vizyon sahibidir. Bu vasıfları üzerinde bulunduran tek ve ölümsüz lider ATATÜRK dür.

 23 NİSAN mesajı yayınlayıp ATATÜRK’ten bahsetmeyip, halktan yoğun tepkiler gelince mesajı değiştirip (oy kaygısıyla) yeniden atan şahıs kusura bakmasın Liderim diye ortaya çıkmamalıdır.

Siyasetçilere halk işte bunun için güven duymuyor. ‘’Ya olduğunuz gibi görünün, Ya göründüğünüz gibi olun’’.

Sayın BABACAN siz en iyisi DEVA partisi genel merkezi bina girişine şu ifadeyi yazdırın çok anlamlı olur.  ‘’NE ARARSAN BULUNUR DERDE DEVADAN GAYRI’’

  Arkası yarın diyelim, Geleceğimizi kurtarmaya talip olan sayın DAVUTOĞLU’nun geçmişini ve geleceğini de bir sonraki yazımızda konuşalım. Tüm inananların Ramazan-ı şerifini tebrik ediyorum.


 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum