Reklam
Reklam
E. Albay Mustafa GÜMÜŞ

E. Albay Mustafa GÜMÜŞ

E-Albay- Siyasetçi- Stratejist.
[email protected]

AŞK VE ŞANTAJ MEKTUPLARI...

02 Mayıs 2020 - 12:51

 

  CORANA Günlerinde Türkiye’den ABD başkanına aşk ve sevgi mektupları ile uçaklar dolusu hibe malzeme yağıyor. PTT, Ankara’dan, Ağrı’dan Trum’pa yardım kolileri içinde aşk, muhabbet mektupları taşımaktan, vatandaşımıza maske dağıtım işini beceremedi. 

Mektubun ve yardımların gönderildiği kişinin İCRATLARINA ve Türkiye Cumhurbaşkanına yazdığı TEHDİT ve ŞANTAJ dolu mektuplarına göz atalım;

*FETO işbirliği ile Silahlı kuvvetlerimize Ergenekon kumpası, TC hükümetinin yıkılması için Darbe,

*PKK/YPG/PYD Denen mahlûklara On binlerce tır dolusu silah ve malzeme sevkiyatı(Askerimize çiçek atsınlar diye(!))

*Irak’ın parçalanması ve kuzey kürdistan’ın resmen kurulmasına destek,

*Suriye ve Libya kazığı tabiri caizse,

*En sonuncusu ve daha vahim olanı da, bizden giden sıhhi malzemelerin bir kısmının Barzani’ye, dolaylı olarak da Kandile gönderilmesi,

Gelelim Sn. ERDOĞANA dolayısıyla da TÜRKİYE CUMHURİYETİNE gönderdiği hakaret içeren, tehdit dolu  mektuplarına,

İlk mektup 9 Ekim tarihli, aynen şöyle,‘’Aptallık etme, gel anlaşalım, sen binlerce kişiyi katletmekten sorumlu olmak istemezsin, ben de TÜRK EKONOMİSİNİ yerle bir etmekten sorumlu olmak istemem. Aksi halde bunu yapabilirim.’’

İkinci mektupta ise’’S-400 leri kurma, bunları düzenli olarak ABD kontrol etsin, RUS silahı almayacağını taahhüt et, Bende sizi tekrar F-35 programına dahil edeyim. Aksi halde CAATSA yaptırımlarını uygularım’’. Caatsa yaptırımları hepinizce malum, Sn. ERDOĞAN ve ailesinin Mal varlığının açıklanması maddesinin de içinde bulunduğu 12 maddelik yaptırım kararları.

İşte böyle, Dostum diyip, dost kazığı atan bir adama Türkiye’den AŞK VE SEVGİ mektupları ile sağlık malzemesi (HİBE)  gönderiyoruz.,

Önce can sonra canan diye güzel bir söz vardır.

Vatandaşlarımızın büyük çoğunluğu Maddi değeri çok düşük bir maskeye ulaşamazken, bir tane bulan da yıkayıp yıkayıp takarken, ulaşamayanlar da kendi kafasından maske yaratırken, 53 ülkeye sağlık malzemesi HİBE desteği yapıyoruz böbürlenmesini anlamış değilim.

Üstelik bu ülkelerin kişi başına düşen milli gelirleri benim vatandaşlarımdan en az on kat daha fazla iken. Hatta yetmiyor dostumuz(!) ABD ye ikinci uçağı gönderiyoruz.

Sn.ERDOĞAN’ın mektubu ‘’Kongre ve ABD basını da, salgın sırasında sergilediğimiz bu dayanışmanın da etkisiyle, ilişkilerimizin stratejik önemini daha iyi kavrayacak ve ortak sorunlarımıza gerekli anlayışı gösterecektir’’, umuduyla yardım paketlerimizi kabul buyurun şeklinde.

Eee, Cumhurun Başı böyle yapınca, aşağıdakiler de bir şeyler yapacaktır. Bağlı olduğu kişilere sonsuz sadakat gösteren(Deniz BAYKAL ayrılırken Salya sümük Ağlayarak), Ağrı belediye başkanı SAVCI SAYAN da AĞRILI DONALD TRUMP abisine ve Amerika’daki Ağrı kökenli(!) meşhur film yıldızlarına birer paket maske İle AŞK ve SEVGİSİNİ bildiren bir mektup gönderdi.

İnşallah Ağrı belediye başkanı olarak NUH tufanından kurtulan AĞRI kökenli Amerikalı kardeşlerini düşündüğü kadar, gerçek AĞRILI vatandaşlarımızı da unutmamıştır. Ağrıda AÇ, AÇIK ,İŞSİZ bırakmamıştır herhalde(!).


E.Albay Mustafa GÜMÜŞ.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum