Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Av. Ahmet ÇAKAR

Av. Ahmet ÇAKAR

Millet Vekili - Hukukçu- Yazar
ahmet@haberpars.com

ÇOCUKLARIMIZ İÇİN EN ÖZEL GÜN...

23 Nisan 2021 - 18:18

23 Nisan Büyük Türk Milletinin, kendi kaderini tayin etme iradesini ortaya koyarak ,imkansızı başarmaya karar verdiği kutlu bir gündür...

Osmanlı Devletimizin küllerinden yeniden doğarak , vatanın ve milletin namusunu, imanını, varlığını ve geleceğini kurtarmak için Türk Milletinin iradesinin tecelligahı olan Büyük Millet Meclisinin açıldığı kutlu bir gündür.

Gazi meclisin yetki verdiği Türk dahisi Gazi Mustafa Kemal Atatürk , kurduğu nizamlı Türk Ordusu ile Yunanı denize dökerek imkansızı başarmış ve Türk Vatanında egemenliğin kayıtsız ve şartsız Türk Milletine ait olduğunu tescillemiştir....

Bu tescil ile tüm şehitlerimizin ruhu Muazzez olmuş ,vatan topraklarımız O'nların mübarek Ka nları ile sulanmış ve Anadolu yeniden Türk'ün vatanı olmuştur.

Bu büyük zaferin ebedileşmesi adına ,geleceğimizin teminatı olan çocuklarımıza armağan edilmesi ,dünyada benzeri olmayan akıl ve inancın tezahürüdür.

23 Nisan Milli Hakimiyet ve Çocuk Bayramımız kutlu olsun.

Başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm silah arkadaşları ve istiklal harbi şehitlerimize sonsuz rahmetler diliyorum.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum