Reklam
Reklam
 Ahmet Selim Arslan

Ahmet Selim Arslan

STK - YAZAR
[email protected]

" TÜRKÜN TÜRKTEN BAŞKA DOSTU YOKTUR."..

24 Nisan 2021 - 23:22

"TÜRKÜN TÜRKTEN BAŞKA DOSTU YOKTUR" Bu gün 24 Kasım 2021, 
Dünyayı her yılın bu gününde Ermeni Diyasporası ve ortakları olan Müslüman ve özellikle TÜRK düşmanlarının el ele vererek, onlara göre sözde ermeni soykırımı olarak kabul ettikleri ve bu iddialarında tüm Dünya Milletlerine kabul ettirmek istedikleri, 
1915 olaylarının neyazık ki bugün için, 
ABD başkanı, 
tarihten habersiz, satılmış, olduğu kadar özellikle TÜRK, Türkiye Cumhuriyeti ve Müslüman düşmanı olarak bilinip tanınan, siyonist, simon kafa, Bunak, zavallı,
Bıden'ın tarafından, soykırımı olarak kabul edilerek Dünya kamuoyuna servis edilen beyanatını iç siyasetin ve ermeni diyasporasının, yahudi lobilerinin baskıları karşısında direnç zafiyeti gösteren ABD başkanı Bıden'ın hezeyanları olarak görmek durumundayız.

Ermenilerin iddiası olarak günümüze kadar taşınan sözde ermeni soykırımı olarak dayatılmak istenen menfur  1915 olayları, Tarihi vesikaların Tarihçiler tarafından incelenip değerlendirmelerinin yapılmasından sonra ilgili bilim adamlarının Adil olarak verecekleri kararla Dünya kamuoyuna arz edilmesi bilimsel ve ilmi yönden  uygun olacaktır. 

1915 yılı olayları adı altında Dünya kamuoyuna servis ve propaganda yapılan savaş durumunda asıl gerçekler karartılarak ermenilerin müslüman ve Türk tebasına mensup ahaliye karşı uyguladıkları vahşet ve katliamları gizleyerek, YAVUZ HIRSIZ EV SAHİBİNİ SUÇLU ÇIKARTIR"mış, misalinden yaptıkları toplu katliamlarda kadın,çocuk,yaşlı,savunmasız hatta hamile olan gelinleri balta, süngülerle  ibadethanelerimizin içerisinde yaktıkları, halkı meydanlar da toplayarak katlettikleri insanları toplu halde mezarlara gömdüklerini yapılan kazılar sonucu olarak tüm insanlık olarak görüp şahit olduk.

ABD Başkanı Bıden, katliam, zulüm ve işkence arayıp görmek istiyorsa kendi tarihine ve güncel olarak Demokrasi ve huzur adına gittikleri ülkelerde conileri tarafından yapılan katliam ve saldırılara bakmasını bizzat kendisine tavsiye ederiz. 

Aynı şekilde, işbirlikçisi ve suç ortakları olan yahudiler adına İsrael, rumlar adına yunanlılar ile birlikte HİLÂL'in karşısında müttefik ruh taşıyan Fransa, Almanya, İngiltere, İtalya, İspanya vs. tün HAÇ'lı ruhuna sahip vandallar tarihleri ve yakın geçmişlerine bakarak yüzleşmelerinde fayda vardır.

Yakın tarihte, ABD'nin KORE'de TÜRK ALAYI'mızın kahramanlığı ve dostluğu ile kurtulduğunu çok erken unuttular. 
Zira, 
"Çingeneye beylik vermişler ilk işi babasını öldürmek" 
olmuş derler.

Tarih boyunca Türk Milleti İslâm öncesinde ve İslâm'la birlikte tüm mazlum ve yardıma isteyen her milletkere Din, Irk ve renk ayrımı yapmadan yardım etmiş hatta bu merhamet ve iyi niyetli  tavrı zamanla kendisine zarar vermiş düşman kazandırmış olsa bile bu karakterinden hiçbir zaman vaz geçmemiştir. 

Bunun örnekleri, halen sıcaklığını koruyan, 
IRAK, SURİYE, Eski Yugoslavya'dan meydana gelmiş olan Devletler, BALKANLAR, Batı Trakya, Afrika'da yaşanan iç savaşlar ve Asya'da yıllardır verilen kurtuluş savaşları sonrası yaşanan insani dram ve soykırımlardan kaçan göçmenlere TÜRK MİLMETİ  ve TÜRKİYE CUMHURİYETİ DEVLETİ'nden başka hiçbir devlet kucak açıp sahip çıkmamıştır.

İnsanlık ve medeniyet'den dem vuran başta, 
ABD, AB ülkeleri ve batılı olduklarını bildiğimiz Haçlı zihniyetine mensup devletlerin ellerinde halen kurumamış TÜRK ve MÜSLÜMAN kanları bulunmaktadır.
Anlatacak çok derdimiz var. 

Ancak,
Bu dertleri ve vandallıkları Dünya ve İnsanlık kamuoyunun gözleri önüne sermek yinede bilim, ilim adamları tarihçilerin işleri ve görevleridir.

Velhasıl,
24 Kasım 2021 tarihinde ABD başkanı tarihten habersiz, Haçlı askeri, yahudi beslemesi bınak Bıden'ın almış olduğu sözde 1915 olaylarına atfen ermeni diyasporası tarafından iddia edilen menfur ermeni soykırımı'nı tanıma kararını en şiddetli biçimde kınıyoruz. 

Yakın tarihe kadar herkesin bildiği gibi ermeni çetelerinin katlettikleri (Şehit ettikleri) Diplomat ve vatandaşarımızın, aydınlarımızın, Devlet adamlarımızın halen kurumamış olan kanlarının hesabının da Bıden ve arkasında bulunan vandallardan sorularak ADALET'nin sağlanmasını ümit ve temenni ediyoruz.
Kısacası birdaha anlamış olduk-ki
" TÜRKÜN TÜRKTEN BAŞKA DOSTU YOKTUR."

Ahmet Selim ARSLAN 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum