Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Nazmi ÇELENK

Nazmi ÇELENK

Keskin Kalem.
nazmi@haberpars.com

Hakkında

Nazmi Çelenk Kimdir?

1964 Sakarya doğumlu olup,  evli  olan yazarımız bir kız biri erkek olan iki çocuk babasıdır.

Yıllarca Ülkü ocaklarında yöneticilik yapmış olan Nazmi Çelenk MHP İstanbul İl Başk. Yardımcılıkları görevlerinde bulunmuştur.

MHP Millet vekili adayı olmuş olup uzun yıllar köşe yazıları ile Ülkü Ocaklı gençlere yol gösterici makaleler ile dikkati çeken Nazmi ÇELENK'in  yayınlanmış kitapları mevcuttur.

1990 / 2000 yılları arasında yaptığı TV programları ile gündemdeki konuları siyasi konukları ile değerlendirmiş TV kanallarının Ülkücü duruşundan dolayı aranan yorumcusu olarak hala anılmaktadır.,

Uzun bir süre konuşturmadığı keskin kalemini bir çok yazılı medyadan teklif aldığı halde tekliflere red cevabı vererek yazmaktan imtina ettiğini bildirmiştir.

www.haberpars.com Genel Yayın yönetmeni İbrahim Erdem Karabulut'un uzun ve yorucu olan aylarca verdiği uğraşlar sonucu  "keskin kalemini" kullanması hususnda ikna etmeyi başardığı ÇELENK, Bundan böyle www.haberpars.com okurları için kaleme alacağı makaleler yayınlanacaktır.

Her bir makalesi toplum için bir kazanım olan konular içermekte olup, takipçilerinin özlemi nihayet kısa bir süre sonra sona erecek olması www.haberpars.com ailesi için onur verici bir durumdur.

Yazarımız Nazmi Çelenk'e www.haberpars.com ailesi olarak (Keskin Kaleminle ) hoşgeldin diyoruz.
www.haberpars.com.