Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
İbrahim Erdem KARABULUT

İbrahim Erdem KARABULUT

Gazateci- Yazar TV Proğramcısı
info@haberpars.com

Hakkında

İbrahim Erdem KARABULUT 

ÜLKÜCÜ GAZETECİ, YAZAR, OLARAK ANILAN İBRAHİM ERDEM KARABULUT  

Tecrübeli Tv proğram yapımcısıdır.

 Ülkücü Gazeteci Yazar İbrahim Erdem Karabulut uzun yıllar Televizyon proğramcılığı yaptı.

Yıllarca İstanbul Gündem, Haber İstanbul, Yörünge, Bölge, Tercüman, gazeteleri olmak üzere  bir çok  gazete ve dergide makalesi yayımlanan ibrahim Erdem Karabulut Başta Kanal6, HBB TV, 2000TV,  Vatan TV gibi kanallarda siyasi proğramlar yaparak konuk ağırlamıştır.

Bir dönem OrduTV genel müdürlüğü yapan İbrahim Erdem Karabulut Politikada yalanlar ve yılanlar, Tanrının sopası, Kitaplarının yazarı olup evli 5. çocuk sahibidir.

10 yaşında ilk okul 4. sınıfta okurken "iki kafadar ve macerası" adlı kitaba imza atan Türkiyenin en küçük yazarı ünvanlı Pars Onur Karabulut'un babasıdır.


www.haberpars.com


 

ibrahim erdem karabulut ülkücü gazeteci yazar tv programcısı karabulut, erdem karabulut makale yazarı, en çok makale yazan yazar. güçlü makale yazarı ibrahim erdem karabulut. ülkücü yazar gazeteci ibrahim erdem karabulut, tv programcısı.karabulut. karabulut. erdem.erdem ibrahim erdem karabulut doğruların adresi haberpars.comda yazıyor. en doğru haber sitesi www.haberpars.com. türkiyede en çok makale yazan gazeteci. ibrahim erdem karabulut.doğruları yazan ibrahim erdem karabulut