Dr. İlknur GENÇOĞLU YILDIRIM

Dr. İlknur GENÇOĞLU YILDIRIM

ilknur@haberpars.com

Hakkında

Dr. İlnur Gençoğlu Yıldırım.
1990 yılında İzmir Karşıyaka’da doğdu. Dokuz Eylül Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği, Çocuk Gelişimi ve Anadolu Üniversitesi Açık öğretim Fakültesi Sosyoloji Bölümünü bitirdi ve alanıyla ilgili gelişim seminerlerine katıldı.
Eçevde, Boğaziçi Üniversitesinde, Yaşar Üniversitesinde, Pev okullarında, Kampüs Kreşte, Ekin kolejinde seminerler verdi.  Akdeniz Karpaz Üniversitesinde Eğitim Kurumları Yönetimi ve Denetimi üzerine Yüksek lisansını (Master of Science) dereceyle bitirdi. 2016 yılında MİGY Eğitim Sistemini ve Türkiye’nin ilk Sanal Anaokulu migykids youtube kanalını kurarak çocukların gelişimine katkılar sağladı.

St. Clement University  işbirliği ile düzenlenen eğitimi tamamlayarak “Objektif Testler Uygulayıcısı” ve “Çocuk Resimlerini Yorumlama Uygulayıcısı” unvanını taşımaya hak kazandı. İngilizce, Fransızca Dillerinde Uluslararası onaylı belgeleri aldı. Orta Doğu Teknik Üniversitesi işbirliği ile düzenlenen İnovasyon Eğitimini tamamladı. Satranç, Akıl ve Zeka oyunları Eğitmenidir. Satranç ve Voleybol Hakemidir. Anadolu Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümünde eğtim almakta olup St. Clements Üniversitesinde Sosyal Psikoloji üzerine Doktorasını bitirmiştir. 

 İlknur GENÇOĞLU YILDIRIM evli olup, 1,5 yaşında bir kızı vardır. Özel bir kurumda Okul Müdürü olarak görev yapmakta, St. Clements University Sosyal Psikoloji alanında Öğretim Üyesi ve birbirinden farklı donanımlı platformlarda köşe yazarıdır.