Reklam
Reklam

Ülkemizdeki En Cesur Yazar

Yazdığı Kitaplar içerisinde verdiği mesajlar ile dikkatleri üzerine çeken sıra dışı bir yazar.

Ülkemizdeki En Cesur Yazar
08 Ekim 2020 - 21:50

Hakan TÜRK Kimdir?

Hakan Türk yazar olarak daima ilkleri başaran, kimsenin kavuşamadığı derin bilgilere kontakları vasıtasıyla ulaşarak yazarlar içinde en başarılı bilgi ve belge toplamasıyla tanınan cesur bir yazardır.

Daima ilklere imza atan Hakan Türk Mafyanın kabusu gibi bilinmesinin yanında, Mafyanın üzerine gidebilen ender yazarlardandır.

Son kabadayı Alattin Çakıcı kitabıyla belkide Ülkenin son kabadayısını yazmış oldu.

Son kitabı yine Ünlü Kabadayı Alattin Çakıcı'nın yaşamını anlatan bir kitap olarak matbaaya verildi.
Son kabadayı kitabından daha çok ses getireceğine inandığı Alattin Çakıcı'nın hayatı için şimdiden ön talepler yağmaya başladı.

reklem konusunda hiç bir fedakarlıktan kaçınılmadığı konusunda bilgi veren yazar Hakan TÜRK yeni nesil Z kuşağı gençlerimizin Son kabadayı Alattin Çakıcı'nın hayatını konu alan kitapta kendilerine ders alacakları bir çok konuya parmak bastığını ifade etti.
 

 Bilindiği gibi Hakan Türk daha önce de "Alaattin Çakıcı Kimdir? ile Türkiye'nin Son Kabadayısı Alaattin Çakıcı" isimleri altında iki kitabını daha yazmıştı.


Hakan Türk bu ve benzeri "Biyografi" kitapları yazarken o insanlarla birebir görüşerek detaylı bilgilere sahip olurken, o kimseyle ilgili her yazar veya gazetecilerin elde edemeyeceği bilgi bankasına sahip birisidir.

Türkiye'de ilk defa Milli İstihbarat, Derin Devlet, Mafya gibi kitapların yazarı olan Hakan Türk "Yazarların Deli Yüreği" olarak da bilinir.

Ekim 2020 de tüm kitapçılarda olacak olan "Alaattin Çakıcı'nın Dünyası" kitabında TBMM özel komisyon ve Cumhurbaşkanlığı toplantılarında Alaattin Çakıcı ile ilgili tartışmaların tutanakları ve mahkeme izinleriyle dinlenen telefon konuşmaları ve daha o kadar çok bilgi ile belgelerin yanında özel resimlerde var kitapta.


Yazar Hakan Türk'ün Kaleminden çıkan kitaplar...
 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum