Reklam
Reklam

Türk Jandarması Milletin Gururunu Okşuyor. Suçlulara Geçit Yok.

İç Güvenlik Operasyonları kapsamında; Hakkari Merkez ilçe kırsalında, İl Jandarma Komutanlığımızca gerçekleştirilen hava destekli operasyonda 2 terörist, silahlarıyla birlikte etkisiz hale getirildi.

Türk Jandarması Milletin Gururunu Okşuyor. Suçlulara Geçit Yok.
09 Temmuz 2020 - 11:15 - Güncelleme: 10 Temmuz 2020 - 00:26

Denizli Jandarma Suç Araştırma Timi (JASAT) tarafından Acıpayam‘da meydana gelen motorsiklet hırsızlıkları ile ilgili yapılan araştırma sonucu, 12 faili meçhul hırsızlık olayı aydınlatılarak 5 şüpheli yakalanmış, ele geçirilen çalıntı motorsikletler sahiplerine teslim edilmiştir.

Ayrıca 

Bursa İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, uyuşturucu ve silah kaçakçılığı ile mücadele kapsamında bir süredir teknik ve fiziki takibe aldıkları İ.D.'nin merkez Osmangazi ilçesi Sakarya Mahallesi'ndeki evine baskın düzenledi.

Operasyonda şüphelinin ev ve aracında arama yapan jandarma ekipleri 20 bin uyuşturucu hap, 2,5 kilogram esrar, 11 adet tabanca, 1 adet makinalı tabanca, 212 adet tabanca fişeği, 2 adet hassas terazi, 4 adet av tüfeği, 7 adet uyuşturucu içme aparatı ve uyuşturucu ve silah ticaretinden elde edildiği öğrenilen 16 bin lira ile 296 dolar ele geçirildi...

                         i


FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum