Reklam
Reklam

Süleyman Soylu Kimdir?

Toplumun Tamamını Kucaklayan Bir siyasetçi olarak Büyük Çoğunluğun Gönlünde Taht Kurmuş Yiğit Bir Adamdır.

Süleyman Soylu Kimdir?
16 Eylül 2020 - 11:10

Herkesin menun olduğu bir siyasetçi dünya üzerinde yoktur.
Dolayısı ile bunun böyle olması gerekir. Fakat bu sıradışı bir siyasetçi tutumu sergiliyen Süleyman Soylu genelde Türk toplumunun sevgilisi haline gelmiş sempatik, dürüst, samimi bir siyasetçi olarak uzun yıllar sonra milletin arzuladığı bir içişleri bakanlığı görevini yürütmeyi başaran ender bir kişiliktir.

Başta ülkemizin yıllarca kabusu olan PKK ve benzeri bölücü örgütlerin kabusu olmuştur.

Şehit ve Gazi ailelerinin evladı olmuş, Onların daima dualarında yerini alan bir kardeş, Abi,Evlat olarak kendisini sevdiren, saydıran ender bir siyasetçi olmuştur.

Ülkemizin genç beyinlerini zehirleyen uyuşturucu baronlarının kafasına inen balyoz, sokak torbacılarının amansız takipçisi olarak nefeslerini kesen ender bir siyasetçi olmuştur.

Çalışma arkadaşları Vali ve Kaymakamların Sırdaşı, Kardeşi, Amiri olarak onlara " ya devlet başa ya kuzgun leşe" sözünü hatırlatıp onlara rahat çalışma ortamı vermiş doğusundan, Batısına, Güneyinden Kuzeyine kadar devletin halkla bütünleşmesini sağlamayı başaran yiğit bir siyasetçidir.

Ülkenin kanayan hangi yarası varsa ilgi alanında olsun olmasın konuya el atıp çözüm üretebilen insiyatif kullanabilen ender bir siyasetçidir.

Süleyman Soylu ağlayanı güldüren, ağlatanların ise hesabını sorabilen bir siyasetçi olmuştur.
Ülkenin neresinde bir problem varsa tereddütsüz bizzat giderek yerinde çözüm üreten sıradışı bir yiğit adamdır.
Süleyman Soylu, kendi makamına göz diken minik yazar Pars Onur Karabulut'un yazdığı Polisiye romanı alıp selam göndererek alnından öptüğünü söyleyecek kadar mütevazi bir yiğit siyasetçidir.
 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum