Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Servet Turgut Yaşasın Türk Birliği Makalesiyle yine gündemde.

Var olsun Kutsal ittiak ve Türk Devletler Birliği.

Servet Turgut Yaşasın Türk Birliği Makalesiyle yine gündemde.
20 Haziran 2020 - 19:43
 Türk Milletinin Asil soyu olan, Oğuzhan’ın soyu kurdukları farklı isimdeki Türk devletleriyle Dünya insanlıgına bir çok konuda hizmet vermişlerdir. Türk’ün adaletini mazlum ve mağdur insanlık alemine sahip çıkarak dünyaya göstermişlerdir ...

Oğuz Atamızın Kınık boyu Şelçuklu devletini kurmuş devamında ise yine aynı Oğuz atamızın Kayı boyu zaruretten doğan nedenlerden dolayı Osmanlı devletini kurmuştur.

Kuruluşu ile birlikte yaklaşık 600 yıl Cihan hakimiyeti ile Adaletli, Dirayetli, bir duruş sergilemiş ve Dünyanın takdirini toplamış bir devlet olarak yaşatmak istediğimiz Ülkü’müzü 100 yıl öncesi kurduğumuz yeni Devletimiz Türkiye Cumhuriyeti olan mevcut devletimize taşımışlardır ...

Fars ,Arap ve Batı kültürleriyle tanışmışlar, zaman zaman bu içiçe bulunmalardan dolayı ciddi etkileşimler dahi olmuştur .

Selçuklu döneminde Fars kültürü, Osmanlı döneminin başlangıç ve orta dönemlerinde Arap kültürü, sonrasında ise Fransız (Batı )kültürü, bu etkileşimlerden dolayı'da Devlet yönetiminde bu kültürün etkinliği net olarak görülmüştür...

Yönetilen halk Türk halkıdır .

Osmanlı Türk devleti üzerine oynanan çeşitli entrikalar, planlar, kumpaslar oluşturulmuş, Dünya milletlerinin yaşam biçimine örnek bu adil Osmanlı Devletinin yıkılabilmesi için Haçlı zihniyetinin tahammülsüzlüğü nedeni ile parçalanırken, Milli direniş hareketini başlatan Oğuz atamızın soyundan, Türk evladı Mustafa Kemal Türk devletsiz olmaz diyerek geçmişten gelen geleneği yaşatarak Diriliş meşalesini tutuşturmuştur.

Mücadeleyi başlattığı arkadaşları Enver paşalar Azerbaycan’da Mustafa Kemal’ler Anadolu’da bu kutlu mücadeleyi başlatmışlardır.

Anadolu'da Misak-ı Milli hudutları belirlenmiş, Türk varlığı ve kimliğiyle Türkiye cumhuriyeti devletimizin yeni temelleri atılmıştır.

Çok kısa bir zamanda binlerce yıllık devlet geleneği olan bu milletin evlatları küllerinden yarattıkları yeni devletimiz olan Türkiye Cumhuriyeti için bir çok Reformlar ile her sahada yenilenmeye giderek uygulanmasını sağlamışlardır ...

Başta tarım, endüstriyel Sanayi, Milli eğitim, dahil sosyal hayatta ciddi gelişmeler yaşanmıştır .
Ama Türk soyuna yapılan düşmanlık hiç bir dönem bitmemiştir bu asla bitmeyecektirde.
Türk milleti gelecekteki plan ve programlarını bu düşünceyi dikkate alarak yapmaktadır .

Türk Devletinin üst aklı son yirmi yıldır Türk’ün varlığını kaybettiği topraklarda tekrar varlığını devam ettirmek için ciddi bir siyasi çalışmalar yapmaktadır .

Bugün Libya’da, Suriye’de, Somali’de ,Irak’ta, Tunus’ta, Katar’da, Suriye'de Türk varlığını ve gücünü göstermektedir .

Tüm bunlar binlerce yıllık devlet geleneğini bilen bir Ulus devlet nizam ve intizamı içerisinde yürütülürken kurulan tuzaklar, içte beslenilen ajan ve provakatörler, içimizde plan organizasyonu içinde olan vakıflar ve farklı hareketler hain plan ve emelleri için hiç boş durmamışlardır.

Hain ve maşa örgütler Fetö ve PKK terör örgütleri sinsice planlarını oynarken Asil Türk milleti milli şuur ile harekete geçmiş Türk milletinin ebed devleti paşta PKK ve benzeri örgütlerin belini kırmıştır.

Devlet üst aklının siyasi çalışmalarıyla gerçekler halka gösterilmiş ve halkın desteğini yeterince arkasına alan irade gereğini yapmaktadır, bu ciddi bir neticedir .

Türk milleti tekrar bütünleşmiştir .

Son yirmi yılda siyasete mührünü vuran Sn. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ile MHP Genelbaşkanı Devlet Bahçeli'nin uyum içerisinde yürüttükleri Milli Cumhur ittifakı ile ülkemize oynanan her oyunun beli henüz başlamadan kırılmıştır.

Bu şahlanışı engellemek adına Türk devletinin bekası için kurulan bu kutsal birliktelik her türlü iftiraya uğramış, aile ve özel hayatlarına kadar iftira, fitne, entrkalar ile karalanmak istenmişlerdir .
Akla mantığa aykırı kumpaslar kurulmuştur .

Bunlar Türk milleti tarafından anlaşılmış olsalarda plan ve tuzakları hala devam etmektedir.
Hainlikle suçlanmış olan Fetö dahi ülkeye yaşattığı hain ve kahpe 15 temmuz'u hala masum gösterme çabasındadır.

Plan, proğram ve projelerinden vazgeçmemişlerdir .
Bugun Türk varlığı ayaktadır, Milli birliktelik olduğu süre içerisinde daima ayakta kalacaktır.
Dünya; Türk milletini bir kere daha tanımıştır .

İnşallah bundan sonraki hamlemiz ise Türk devletler birliğidir .
TURAN birliğidir .

Türk üst aklı bu konuda kararlıdır .
Sn. Cumhurbaşkanımız Tayyip Erdoğan ile ve MHP Genelbaşkanı Devlet Bahçeli bey bu konuda kararlı oldukları anlaşılmaktadır.

Türk devletleri birbirine inanmalı, sahiplenmeli, bütünleşmelidir .
Türkün Türkden başka dostu yoktur .

Yakın ve uzak coğrafyalarda bulunan Türk milletinin birlikteliği ile Dünya'ya Nizam ve intizamın gelecek olan gerçekliği kabul edilen bir düşünce olarak benimsendiği halde bir çok tuzaklarla bu hamlenin gerçekleşmemesi için hesaplar yapılmaktadır.

İran'da 40 milyon Azerbaycan'lı Türkmen’lerimiz vardır .
Oguz atamızdan bu yana Türk’ün ayak bastığı her yerde irili ufaklı Bağımsız ve bağımlı bir çok Türk soyunun birlikteliği ile yeniden var olmalıyız.

Sn Cumhurbaşkanımız anlaşıldığı üzere bu kutlu yol için hamleler atmaya başlamıştır, bu kutlu yürüyüşte Türk milleti daima yanında olacaktır. Bu kutlu yürüyüşte yolunuz, yolumuzdur.

Var olsun Kutsal ittiak ve Türk Devletler Birliği.

Var olsun Kutlu TURAN birliği .

Bilge lider Devlet Bahçeli bilmelidir-ki Yiğit Bozkurtlar, Ülkücüler samimiyetle bu milli kutlu davada ebediyete kadar yanındadır .

Liderimiz Devlet Bey Ne Derse O...
Yaşasın Milli duruşun Cesur  Liderleri.
Yaşasın TURAN birliği hedefleri ...

Servet Turgut

YORUMLAR

  • 0 Yorum