Reklam
Reklam

Sen git Ağa Baban Gelsin...

Hasan Seymen! Bu davalar bizi yıldıramaz... Gerçekleri Daima Yazacağız... ABD Kongresinin fonladığı Denge Denetleme Ağı'nın Türkiye'deki temsilcilerinden olan Hasan Seymen, Habererk imtiyaz sahibi İsmail Türk’ü kendisi hakkında gerçekleri dile getirdiği için mahkemeye vermiş.

Sen git Ağa Baban Gelsin...
13 Kasım 2020 - 12:19

Daima Gerçekleri Yazmaktan Sakınmayan, Doğruları Yazmak Konusunda Hiç bir şeyin kendisini Yıldıramadığına defalarca şahit olduğumuz Gazeteci Yazar İsmail Türk için yeni bir dava açıldığını sayfasından bu başlıkla duyurdu.


HASAN SEYMEN BİZİ MAHKEMEYE VERMİŞ

İYİ Parti’den atılmak üzereyken istifa eden Seymen "Çerkez açılımı" söylemlerini haber yaptığımız için, Habererk.com’u hedef göstererek Genel Yayın Yönetmeni İsmail Türk’ü mahkemeye verdiği öğrenildi.

İsmail Türk, bugün verdiği ifadesinde tüm gerçekleri dile getirmiştir.

“Ben www.habererk.com isimli haber sitesinin sahibi ve aynı zamanda genel yayın müdürüyüm.

Haber sitemiz Türkiye Cumhuriyeti’nin bütünlüğünü savunan daha çok ülkücülere hitap eden bir haber sitesidir.

Üniter yapını etnik kökenlerini kaşıyan bütün hain unsurlara karşı yayın politikamız en sert şekilde devam etmektedir.

Savcılığımız şikayette bulunan şahsın sadece kamuoyuna yansımış gazete, televizyon beyanatlarına baktığınızda Türkiye Cumhuriyeti’ni kuranlardan tutun bugüne kadar yöneticilik yapmış herkesi suçlayarak Türkiye Cumhuriyeti Çerkezleri asimile etmiştir şeklinde beyanat vermiştir.

Bu bize tıpkı hain PKK’nın doğuşu ve HDP’nin siyasi söylemlerini hatırlatmaktadır. Savcılığınız ve bilirkişi de incelediğinde bu beyanatların hem bölücülük olup hem de Türkiye Cumhuriyeti’nin ulus devlet anlayışındaki etnik yapıları birbirine kin ve nefret tohumu saçmaktır.

Kaldı ki bu tür şeylere yumuşak bakan İYİ Parti bile Hasan Seymen’in söylemlerine dayanamamış kamuoyu baskısı sonucu partilerinden kovmuştur.
Suçlamaları kabul etmiyorum.”

Şeklinde kamuoyunu Bilgilendiren www.habererk.com imtiyaz sahibi ve yazarı Gazeteci İsmail Türk doğrular karşısında daima öncülük yapacağını birkez daha kanıtladı.

www.haberpars.com Asil Birkan.


FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum