Reklam
Reklam

Sahiiii Berat ALBAYRAK Nerede? Herkes Merak Ediyor...

Berat Albayrak'ın istifasının üzerinden günler geçti. Albayrak'tan ne bir açıklama ne de bir paylaşım gelmedi. Sosyal medyada #BeratAlbayrakNerede diye soruldu

Sahiiii Berat ALBAYRAK Nerede? Herkes Merak Ediyor...
11 Kasım 2020 - 12:11

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Erdoğan'ın damadı Berat Albayrak, Hazine ve Maliye Bakanlığı'ndan Pazar günü 19:00 sularından Instagram üzerinden istifa etti. Albayrak'ın istifası uzun süre; ne yandaş medyada ne de merkez medyada yer almadı. İstifa haberini Türkiye'de sadece 5 radyo ve TV kanalı verdi. Bunlardan biri de KRT'ydi... KRT, Albayrak'ın istifasını Türkiye'ye duyuran ilk haber portalı oldu.

Albayrak'ın istifası tam 27 saat sonra kabul edildi. Yandaş ve merkez medya haber yapabildi. Dün gece yarısı da yeni Hazine ve Maliye Bakanı'nın Lütfi Elvan olduğu açıklandı. Elvan bugün Meclis'te görevi teslim aldı. Elvan, gazetecilere Albayrak'ın sağlık sorunları nedeniyle devir teslim töreni yapılmayacağını açıkladı. Meraklar daha da arttı.

Albayrak'ın istifasını açıklamasının o kadar süre geçmesine rağmen ne bir başka; paylaşım, açıklama, yapmaması akıllarda soru işaretleri bıraktı.

Sosyal medyada #BeratAlbayrakNerede diye soruldu. KRT TV'de 'Taşınmaz Hukuku' programını yapan avukat, Afşin Hatipoğlu, "Adam sağ mı, hasta mı, dövüldü mü, saklanıyor mu, bu adamın son durumu nedir?" diye sordu.Ekonominin Kötü Gidişinin Sorumlusu Seçilen Berat Albayrak nerede.

 


FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum