Öztürk Yılmaz Parti Liderlerini Gölgede Bıraktı.

Eski Büyükelçi Öztürk Yılmaz, kurduğu " Yenilik Parti" mensupları ile Menderes ve Bakanlarını Unutmadı.

Öztürk Yılmaz Parti Liderlerini Gölgede Bıraktı.
17 Eylül 2020 - 23:35

Öztürk Yılmaz Bağımsız Millet Vekili olarak Kurduğu " Yenilik Partisi "   Genel Başkanı olarak kalabalık bir parti yöneticisi ile demokrasi şehidi Adnan Menderesi ve Bakanları Fatin Rüştü Zorlu, Hasan Polatkan'ın anıt mezarını ziyaret edip dua okudu.

59.yıl dönümünde Demokrasi Şehitlerimiz Adnan Menderes ile Fatin Rüştü Zorlu ve Hasan Polatkan’ı rahmetle anıyoruz. dedi.

​​​​​​
YENİLİK PARTİSİ DEMOKRASI ŞEHİTLERI ANMA TÖRENLERİNE KALABALIK BİR TOPLULUKLA KATILDI .
Merhum Adnan Menderes , Fatin Rüştü Zorlu ve Hasan Polatkan'ın ölüm yıldönümü nedeniyle her yıl 17 Eylül tarihinde yapilan anma törenlerine bu yıl da Yenilik Partisi Genel Baskanı Öztürk YILMAZ ve parti yönetiminden çok sayıda yetkili katıldı.

Törende Adfed Başkanı Fatih Kavaloglu'nın yaptığı açış konuşmasından sonra söz alan Yenilik Partisi Genel Başkanı Öztürk YILMAZ konuşmasında özetle şunları söyledi:

" Rahmetli Menderes ile benim ortak blr yönüm de var. Menderes de ben de CHP den ihraç edildik. Gerçek demokrasilerde iktidarlar sandıkla gelir ve sadece sandıkla gider.Bunun dışındaki tüm yöntemleri hangi yön ve kurumdan gelirse gelsin redddiyoruz, asla onaylamıyoruz.

Yenilik Partisi olarak gerçek demokratik özgürlüklerle birlikte cumhuriyet değerlerini koruyarak ülkedeki dış politikadan ekonomiye, bozulan tüm dengeleri düzeltmeye kararlıyız .

Daha mutlu daha özgür bir Türkiye hedefliyoruz.

Yenilik Partisi olarak Adfed yönetimine bu organizasyon için Teşekkür ediyoruz," dedi.
Daha sonra kabirlerin başında dini vecibeleri yerine getiren Yenilik Partisi heyeti Anıt Mezar dan ayrıldı.


Demokrasi şehitlerini anma törenine ÖZTÜRK  YILMAZ ile birlikte Kemal ABDULLAHOĞLU , Ziya HAYIRLIOGLU , Ayşe ÜNLÜ , Adem ÇALISKAN ve çok sayıda parti yöneticisi de katıldı.
 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum
  • Reklam