Muhtar'lara vefa CHP Beylikdüzü İlçesinden Geldi.

CHP Eski Milletvekili Adayı Mimar Fatma Karasu KILIÇ İlçe Başkanlığı Yönetici Arkadaşları İle Arı Gibi Çalışıyor.

Muhtar'lara vefa CHP Beylikdüzü İlçesinden Geldi.
18 Ekim 2020 - 21:43

CHP Olarak Muhtarlarımızla daima irtibattayız

CHP Beylikdüzü İlçe Başkanlığı, ilçedeki muhtarları ziyaret etmeye başladı. 
CHP Gazi Antep Milletvekili Adayı olan fakat seçilemeyen Fatma Karasu Kılıç,  Arkadaşları ile ilçede arı gibi çalışmaya devam ediyor.
“Her zaman muhtarlarımızla kontak halinde olacağız” ifadesini kullanan Karasu samimi ve doğru söylemleri ile ilçede saygınlığını sürdüren ender siyasetçilerden biri olarak çalışmalarını sürdürüyor.
Beylikdüzü ilçe sınırları içerisinde Mimar olarak mesleğini sürdürürken Ülke meselelerinden asla uzak durmayı tercih etmiyor.

Toplumun her kesiminden kendisine yöneltilen soruları samimi olarak yanıtlaması ile bilinen Karasu İyilik sever bir iş kadını olarak ilçe hanımlarının yakından tanıdığı bir siyasetçi.

Cumhuriyet Halk Partisi Beylikdüzü İlçe başkanlığı şimdiden seçim çalışmaları için kolları sıvadı.

Muhtarlar ve STK’lardan Sorumlu İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri Cengiz Ataseven, Gürsel İlgüz, Gençlik Kolları Yöneticisi, Mahalle Koordinatörü  ile Mimar Fatma Karusu Kılıç “19 Ekim Muhtarlar Günü” nedeniyle ilçe sınırları içindeki muhtarları ziyaret ettiler.

 Beylikdüzü ilçesi Adnan Kahveci Mahallesi Muhtarı; Seyhan Topaloğlu, Gürpınar Mahallesi Muhtarı Hüseyin Cesaret, Cumhuriyet Mahallesi Muhtarı Perihan Mengen, Barış Mahallesi Muhtarı Neşe Mıhçıoğlu, Marmara Mahallesi Muhtarı Sibel Onay, Yakuplu Mahallesi Muhtarı Yüksel Kol’u bizzat muhtarlıklara giderek  ziyaret ettiler.

Mimar Fatma Kılıç ve Partili arkadaşları mesajlarında "Mahalli idarelerimizin temel taşı, demokrasi zincirinin ilk halkasını olan değerli muhtarlarımızdır. Sizlere özel olan Muhtarlar Günü’nü kutluyor yaptığınız bu önemli hizmetten dolayı sizlere başarılar diliyor, tebrik ediyoruz, dediler.

Bizler sadece bu güne özel değil Partimiz olarak her zaman yanınızdayız ve her zaman ilçemizde muhtarlarımızla bir aradayız, bilmenizi istiyoruz şeklinde mesajlarını ilettiler.

Ayrıca her konuda düşünce, istek ve taleplerinizi parti olarak gündemimize alıp, yetkili organlara bildirerek çözüm üreteceğimiz hususunda kuşkunuz olmasın”  şeklinde samimi düşüncelerini ifade ettiler.

 
Damga Alıntı Haber.
Nuri Saatçi..

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum