Reklam
Reklam

Merkez Parti Liderinden Manidar Bir İfade.

Birkaç gündür üstüne basa basa Merkez Parti ve oğluna ait Papara şirketi üzerine haber yapan TV100 kanalının Merkez Partinin Fetö bağlantılı olduğunu ve Papara şirketinin Para akladığı haberlerine tepki olarak ilginç ve bir o kadarda manidar cümle kurdu.

Merkez Parti Liderinden Manidar Bir İfade.
15 Kasım 2020 - 20:01 - Güncelleme: 15 Kasım 2020 - 20:25
Prof. Dr. Abdurrahim Karslı yargıya başvurduğu halde hala maksatlı yayınlarını sürdüren TV100 kanalını işaret ederek sosyal medya hesabından şu ifadeyi paylaştı.

"Yıllardır söylüyorum, eğer Merkez Partinin FETÖ ile alakası varsa derhal kapatılmalıdır. Yoksa yalan söyleyenler cezalandırılmalı ve o kanalizasyonlar kapatılmalıdır"

Kendisinden emin bir şekilde bu ve benzeri ifadeleri kullandığı halde ne kendisi hakkında bir işlemin yapıldığını ne bu haberi neredeyse 15 gündür sürdüren TV100 haber kanalı için bir işlem yapıldığını bu durumun sıkıcı bir noktaya geldiğini adaletin geç tecelli etmesinin bir fayda sağlamayacağını geç gelen adaletin adalet olmadığını sürekli savunan bir hukukçu olarak önce İnsan ve mutlaka adalet demekten yorulsamda bunu daima tekrarlayacağım.
Ülkemizde Önce İnsan.
İnsana değer.
Ve her insana eşit ve adil adalet.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum