Reklam
Reklam

Malatya'dan "Nisan" Geldi.

Malatya'lı Nisan henüz 20 li yaşlarında girdiği müzik dünyasını şaşkına çevirdi. Yapımcıların ve birçok TV kanalının peşinden koştuğu Nisa, müzik piyasasında bomba etkisi yapan sesiyle ilk parçası rekor bir dinleyiciye doğru gidiyor.

Malatya'dan "Nisan" Geldi.
19 Kasım 2020 - 18:48 - Güncelleme: 19 Kasım 2020 - 19:18

GEÇ DEĞİL.
BU SESE KULAK VERİN...

Alışılmışın dışında olan ses tonu, iniş ve çıkışlarda renkten renge giren bir tonla neredeyse her müzik severin kulağına hoş gelecek bir ritmik çıkış nedeniyle henüz ilk parçası dinleyici rekoru kırmaya doğru hızla ilerlemekte.

İlk dinleyenlerin tam not verdiği Nisan isimli genç sanatçı mütevazi, engin gönüllülüğü, iş disiplini ile dikkat çekiyor.

Yetişme tarzının tüm karakterini oturup kalkmasında hissettiren Nisan, duruşuyla şimdiden takdirleri başta ailesi ve yakınlarından almaya başladı.

Otoritelerin Türkiye'de yetişen ender sanatçılar arasına girerek uzun süre kalacağı konusunda hem fikir oldukları Nisan ise basamakları temkinli fakat emin adımlarla çıkmakta kararlı.

Şımarıklığın doğasında olmadığını, yaşama biçimi olarak aileden gelen kültüre, iyi olanın dışında bir şeyler katmadan yaşamak gerektiğine inanan biri.  

Sanatını yapmayı düşündüğünü ifade ederken, Ün, Şan, Şöhret gibi kavramların gelip geçici olduğunu, bu konuda bir çaba sarfetmeyeceğini vurgulaması ise kendisini farklı kılan en büyük özellik.

Kendi ifadesiyle " Önemli olanın İnsan gibi, İnsanca yaşamak olduğunu, İnsan olarak kalıcı, fakat doğru zamanda doğru şeyler üreterek hayatta bir iz bırakmak" gerektiğine inanan biri.

Malatya kültürü ile yoğrulan ipek sesiyle şimdiden adından söz ettiren Nisa'ya www.haberpars.com olarak başarılar diliyor, kendisine inana müzik otoritelerini yanıltmayacağını uzun süre sanat camiasında ses getireceği gibi, adının altın harflerle yazılıp iyi anılacağını temenni ediyoruz.


www.haberpars.comFACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum