Reklam
Reklam

M. Murat Çalık Gençlerden Umutlu...

İlçe gençlerine Yaşam Vadisini Kazandırarak Diğer İlçe Belediyelerini Kıskandıran M.Murat Çalık Gençlere Yatırım Yapmayı Sürdürüyor.

M. Murat Çalık Gençlerden Umutlu...
02 Ekim 2021 - 01:00 - Güncelleme: 02 Ekim 2021 - 01:31

M. Murat Çalık Gençlere Yatırım Yapıyor.
Halk Başkanı Takdir Ediyor...

Beylikdüzü Belediye Başkanı M. Murat Çalık gençlere yatırım yapmayı sürdürüyor. Daima ilkleri yaparak dikkatleri üzerine çeken M.Murat Çalık beylikdüzü ilçe merkezine kazandırmış olduğu yaşam merkezlerinden birisini daha gençlere ayırdı.

İlçe gençlerinin özellikle ilk ve orta öğrenim öğrencilerinin hedef seçildiği bu merkezde tamamen ücretsiz olan, öğrencilerin Cumartesi ve Pazar günleri katılım sağlayarak kendilerini yetiştirmek için uğrak bir yer olarak seçtikleri bu merkezde aldıkları eğitimlerle hayata daha cesur, daha bilgili, daha verimli başlıyorlar.

Barış Mah. Sosyal yaşam merkezi olarak bilinen Semerkand AVM içerisinde sınıfları itina ve özenle hazırlanmış bir okul gibi dizayn edilen merkez 1 Ekim itibarı ile kapılarını ilçe öğrencilerine açıyor.

Öğrenciler bu merkeze geldiklerinde henüz kapıdan içeri girer girmez İlçe belediyesinin gülen yüzünü bu merkezin sorumlusu Elif Karakaya'nın yüzünde görüyor.


Elif KARAKAYA.

Gelen kursiyer gençlere bir arkadaş gibi yaklaşarak yaşam merkezinde verilecek kursları tek tek anlatarak onları bilgilendirirken herbir öğrenciye yorulmak bilmeyen bir enerjiyle defalarca tekrarlaması dikkat çekiyor.

Herbir kurs için yapılması gerekenleri kursiyerlere anlatarak tek tek çalışma alanlarını ve sınıfları gezdirerek öğrencilerin bu kurslarda edineceği deneyimleri anlatırken kursiyer öğrencilerin velileri bu güzel ve ikna edici anlatım için defalarca teşekkür etmeden ayrılmıyorlar.

Semerkant AVM içerisindeki Sosyal Yaşam Merkezi ilçe öğrencilerinden katılım gösteren kursiyerlere Gitar, Bağlama, Keman, Drama, Bale, Modern Dans, Halk Dansları ve Resim olmak üzere eğitim verecek.
 
Merkez Kursiyerler için itinayla hazırlanarak bir özel okul havasına sokulmuş...

Eğitime katılan öğrenciler disiplinli çalışma sonunda yaşamlarının ilerleyen zamanlarında kullanabilecekleri birer sertifika alacaklar. Başarılarını sürdürmek daha ileri taşımak isteyen kursiyerler için sürprizlerle daima gençleri şaşırtmasını bilen M.Murat Çalık tarafından ödüllendirilecekleri şimdiden konuşulmakta.

İlçe sakinlerinin genç kursiyerleri için hazırlanmış olan bu merkezde gün saymaya başlayan kursiyerler nihayet 1 Ekimde eğitime başlıyorlar.

 
Sınıflar 1 Ekim itibarı ile 8 derslik bu merkez kursiyerlerle dolacak.

www.haberpars.com haber merkezi olarak genç kursiyerlere başarılar diliyoruz...

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum