Reklam
Reklam

Krallara Layık Bir Düğün İle Dünya Evine Girdiler.

Nikâh töreninin ardından Başkan Gökhan Yüksel ve Sibel Doğan, sosyal mesafe kurallarına uyarak katılımcıların tebriklerini kabul edip hatıra fotoğrafı çektirdi.

Krallara Layık Bir Düğün İle Dünya Evine Girdiler.
06 Temmuz 2020 - 20:42 - Güncelleme: 07 Temmuz 2020 - 01:08


Muhteşem Bir Organizasyon.
Muhteşem bir düğün töreni.
Bülent Ecevit Kültür Merkezi’nin bahçe bölümünde gerçekleşen nikâh töreninde, çiftin nikâhını İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu kıydı.
Çiftin nikâh şahitliğini ise, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Grup Başkanvekilleri Engin Altay ve Özgür Özel yaptı.
CHP Genel Başkan Yardımcıları; Seyit Torun, Veli Ağbaba, Gamze Akkuş İlgezdi, Tekin Bingöl, Onursal Adıgüzel, CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu düğünün özel konukları olarak yerlerini aldı. 

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, CHP İstanbul Milletvekili Erdoğan Toprak ile çiftin yakınları Derya Akpolat, Nergis Demir ve Serap Doğan ise düğüne ayrıca renk kattılar.

Nikâh törenine, nikâh şahidi olarak katılan siyasi protokol üyelerinin yanı sıra; çok sayıda CHP Genel Başkan Yardımcıları, çok sayıda CHP ve İYİ Parti Milletvekilli, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, İYİ Parti İstanbul İl Başkanı Buğra Kavuncu, çok sayıda ilçe belediye başkanı, Gökhan Başkanın Erzincanlı hemşehrileri ve yakınları, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, mahalle muhtarları ve Kartallı vatandaş katıldı. 

Tören, çiftin Bülent Ecevit Kültür Merkezi’nin balkonundan katılımcıları selamlamasıyla başladı. Başkan Gökhan Yüksel ve Sibel Doğan, selamlamanın ardından alkışlar ve müzik eşliğinde sahneye geldi. 


İmamoğlu, Evlilik Cüzdanını nikâh şahitleriyle birlikte verdi
 
Başkan Gökhan Yüksel ve Sibel Doğan çiftinin nikâhını kıyan İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, evlilik cüzdanını tüm nikâh şahitleriyle birlikte çifte takdim etti. 


Bir ömür boyu mutluluklar dileyerek sözlerine başlayan Başkan İmamoğlu; “Allah mutlu etsin diyoruz. Çiftimizin, nice seneleri inşallah bir arada geçsin.

Çok güzel evlatları olsun.
Bu güzel topraklara bağlı evlatlar olsun.
Cumhuriyetini ve bayrağını koruyan bir yuva olsunlar.
Hiç şüphemiz yok, güzel evlatlarına Mustafa Kemal Atatürk’ü öğretmeyi asla unutmasınlar” ifadelerini kullandı. Nikâh töreninin ardından Başkan Gökhan Yüksel ve Sibel Doğan, sosyal mesafe kurallarına uyarak katılımcıların tebriklerini kabul edip hatıra fotoğrafı çektirdi.

Öte yandan Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel sosyal medya hesabından yayınladığı mesajında: “Bugün; doğum günümde, doğup büyüdüğüm Kartal’da, değerli eşim Sibel ile hayatlarımızı birleştiriyoruz. Birbirimizden güç alarak doğru bildiğimiz yolda el ele yürüyeceğiz.

Güzel dilekleriniz, dualarınız için çok teşekkür ediyoruz. ‘Bir insanı sevmekle başlayacak her şey’” ifadelerine yer verdi.
 

Biz de İstanbul GÜNDEM Gazetesi ailesi olarak ve Genel Yayın Yönetmenimiz Mehmet Gülnahar'ın kıymetli hemşehrisi ve dostu olan Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel ve eşi Sibel hanıma bir ömür boyu sağlık ve mutluluklar diliyoruz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum