Reklam
Reklam

İYİ ler Bayrampaşa'da Bir Gövde Gösterisi Yaptı-ki;

Şimdiye kadar siyasette böyle bir ilginin olmadığını ifade eden Bayrampaşa ilçe halkı, İYİ partinin yeni ilçe binasının açılışındaki izdiham karşısında şaşkındı.

İYİ ler Bayrampaşa'da Bir Gövde Gösterisi Yaptı-ki;
18 Ekim 2020 - 12:01

İYİ Parti Bayrampaşa İlçe Başkanlığından Muhteşem bir Açılış.

Siyesetin nabzının sürekli hareket halinde olduğu Bayrampaşa ilçesinde şimdiye kadar böyle bir siyasetçi akınına uğramadığını söyleyen ilçe sakinleri şaşkınlığını gizleyemedi.

Yoğun bir katılımın yaşandığı ilçe başkanlığı yeni binasına insanlar akın etti.

Korona Covit 19 pandemi dolayısı ile mesafeli olunan ilçe yeni bina açılışındaki siyasi katılımda İYİler sosyal mesafeyi unuttu.

Adeta bir bayram havasında geçen ilçe binası açılışına İYİ parti temsilcileri dışında ilçe halkının yoğun katılımı İYİ parti İstanbul il başkanı olmak üzere İYİ Parti milletvekillerini memnun etti.

Şimdiye kadar böyle yoğun bir ilginin görülmediği Bayrampaşa ilçesi Meral Akşener başkanlığında İYİ lerin kazanacağını mırıldanıyorlardı.

Şimdiye kadar ilçe böyle bir siyasi gövde gösterisine şahit olmadı.

İlçede başta iktidar partisi olmak üzere ana muhalefet ve muhalefet partislerinin böyle yoğun bir kalabalıkla normal zamanlarda kongre ve açılış yapamazken İYİ parti Bayrampaşa ilçe başkanlığının sadece ilçe binasının yer değişikliği dolayısı ile bu pandemi corona covit 19 günlerinde böyle bir kalabalık topluyorsa İYİ parti iktidara yürüyor demektir, şeklinde yorumlandı.


 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum