İstanbul sözleşmesi ve Homoseksüellik.

Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla İstanbul sözleşmesini okunaklı bir dil ile aydınlatan Köseoğlu konuyu net özetlemiş.

İstanbul sözleşmesi ve Homoseksüellik.
05 Mayıs 2020 - 21:35

İSTANBUL SÖZLEŞMESİ VE HOMOSEKSÜEL SAPKINLAR:
Bu sözleşme ile Türkiyede öteden beri serbest olan bu aşağılık yaşam tarzı korunma altına alınmış oldu.

Bunuda Maalesef AKPARTİ iktidarı,Taraftarlarının tabiri ile Müslüman İktidar getirdi.

Ve gene Bunu Bu milletin başına bela edende Akpartinin Sivil Toplum Kuruluşu olan KADEM oldu.Hala bu İstanbul sözleşmesini ve aşağılık yaşam tarzını savunuyorlar.

Hilal Kaplan denen hanım hala Sayın Berat Albayrak'ın sahip olduğu gazetede -Sabah- 3 gün üst üste yaptığı neşriyat ile bu sözleşmeyi -sözde kadın hakları diye- savundu ve bu sözleşmeye karşı çıkanlara çemkirmekten de geri durmadı.

Şimdi bu aşağılık kitle arkalarındaki bu Yasal koruma ile -sokaklarda yaptıkları nümayişlerdeki sapkınlıkları hepimizin malumu.-yarın bir gün bunlar bu sapkın yaşam tarzlarını bizlere dayatırlarsa bunun sonucu ne olacak.
Lut kavminde bunu yapmadılar mı.Bundan sonra bunu yapmayacaklarını kim garanti edebilir.

Şu anda sosyal medya fenomeni oluyorsun diye 10-12 yaşındaki erkek çocuklarına yaptıklarını İktidar görmüyormu acaba.10-12 yaşındaki erkek çocukları kızlar gibi giyindirilip makyaj yaptırılıp kadın hareketleri yaptırlıyor ve bizlerin,çocuklarımızın karşısına rol-model olarak çıkartılıyor ve biz buna birşey diyemiyoruz.

17 yaşındaki kız çocuğu severek,ailesinin rızası ile evlenince Çocuğun cinsel istismarı oluyor ama 13 yaşındaki erkek çocuğu kadın kılığına sokulup cinsel meta olarak kullanınca kimse ses çıkartmadığı gibi üstüne birde reklam objesi yapılıp para veriliyor.

Buna karşı çıkanda suç işlemiş oluyor.
Çünkü İSTANBUL SÖZLEŞMESİNİ İMZALAYIP Anayasanın bile ütünde bir statü ile uygulamaya koydu.
Kim Yaptı bunu?
 Cevap: Bu İktidar.


FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum