Reklam
Reklam

Haluk Levent Kızıl Orduda...

Ahbap Haluk Levent Yine bir ilki başardı...

Haluk Levent Kızıl Orduda...
27 Eylül 2021 - 12:45 - Güncelleme: 27 Eylül 2021 - 12:51

Türkiyeʼye her geldiğinde izlenme rekorları kıran Aleksandrov Rus Kızılordu Korosu, BITEXEN ana sporluğunda Haluk Levent ile birlikte sahne almak ve Cumhuriyet Marşlarını söylemek üzere uzun bir aradan sonra yeniden ülkemize geliyor.135 kişilik Aleksandrov Rus Kızılordu Korosu ve Haluk Levent, 9 şehir 15 konser ile izleyicilere, Rusça repartuarın yanında sahne şovları ve Türkiye konserlerine özel Cumhuriyet Marşlarından oluşan unutulmaz bir program sunuyor.

6 Ekim’de Manavgat Atatürk Stadyumu’nda düzenlenecek konserde, Rus Aleksandrov Kızıl Ordu Korosu tarihinde ilk kez bir solist ile aynı sahnede buluşacak ve Haluk Levent ile Cumhuriyet marşlarını söyleyecek.

MANAVGAT- Akdeniz ve Ege bölgesinde yaşanan yangınların ardından doğup yeşeren iyilik hareketi, bu kez Manavgat’ın yaralarını sarmak için ele ele verdi.

6 Ekim’de Manavgat Atatürk Stadyumu’nda düzenlenecek konserde, Rus Aleksandrov Kızıl Ordu Korosu tarihinde ilk kez bir solist ile aynı sahnede buluşacak ve Haluk Levent ile Cumhuriyet marşlarını söyleyecek. Konserden elde edilecek gelirler ile Ahbap Platformu aracılığıyla Manavgat’ta yangından zarar gören 420 az hasarlı yapının tadilatı yapılacak. 

Ülkemizin farklı bölgelerinde geçtiğimiz aylarda yaşanan afetler nedeniyle geri dönülmez hasarlar oluşmuş ve yaraların sarılması için pek çok kişi, sivil toplum örgütü ve kurum seferber olmuştu.

Ege ve Akdeniz bölgesinde yaşanan yangınlarda, bölgenin ekosisteminin tekrar canlandırılması, hasarın giderilmesi ve bölge halkının eski yaşantısına kavuşması için elini taşın altına koyan gönüllüler, bu kez Manavgat için bir araya geldi.

Manavgat’taki az hasarlı 420 yapının tadilatının yapılması ve bölge sakinlerinin eski yaşantısına kavuşabilmesi için Manavgat Belediyesi, Ahpap Platformu ve kamuoyunda yardım faaliyetleriyle tanınan gönüllülerin katılımıyla oluşan “Manavgat İyilik Hareketi”, dev bir konser için el ele verdi.

6 Ekim’de Antalya’da, Manavgat Atatürk Stadyumu’nda düzenlenecek konserde, Rus Aleksandrov Kızıl Ordu Korosu, tarihinde ilk kez bir solist ile aynı sahneyi paylaşacak ve Haluk Levent ile Cumhuriyet marşlarını söyleyecek.

Haluk Levent’in Rus Aleksandrov Kızıl Ordu Korosu ile 27 Eylül’de başlayacak turnesine ek olarak yapılan 6 Ekim’deki bu konser ile Manavgatlıların yaraları sarılacak.  

 15 konserlik bu muhteşem turneye davetlisiniz!
Biletler Biletix'te!


Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edin:
https://btxn.me/twitter
https://btxn.me/instagram
https://btxn.me/facebook
https://btxn.me/youtube
https://btxn.me/linkedin
https://btxn.me/telegram

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum