Reklam
Reklam

Halis Kahriman'ın Vurgunu Ortaya Çıktı.

Beylikdüzü ilçesinde "olan olmayana verecek " sloganıyla vakıf kuran asıl mesleği fırıncılık olan Halis Kahriman'ın vurgunu Süleyman Özışık tarafından açıklandı.

Halis Kahriman'ın Vurgunu Ortaya Çıktı.
20 Eylül 2020 - 10:37 - Güncelleme: 20 Eylül 2020 - 11:16
Halis Kahriman'ın İnanılmaz vurgunu ortaya çıktı.
Esenyurt sınırları içerisinde Toriyum AVM cicarında Halis Kahriman'ın yaptığı vurgun ayrıntıları ile ortaya çıktı.

Böyle bir vurgun şimdiye kadar görülmedi.
Halis Kahrimanın Yerel seçimlerde bir hafta önce AK Parti Belediye başkanı Binali Yıldırım'a bir hafta sonra ise CHP belediye başkanı Ekrem imamoğluna şatafatlı bir yemek veren Halis Kahriman'ın neden bu paniği yaşadığı ortaya çıktı.

Halis Kahrimanın yolsuzluk dosyasını bir videoyla açıklayan Süleyman Özışık gerçek bir habercilik sergilemiş.

Esenyurt CHP ilçe belediye başkanı Kemal Deniz BOZKURT'un Halis Kahrimanın yaptığı yolsuzluğu kapatmak için verdiği uğraş adeta insanları şoka sokacak cinsten.

Milletin sıradan bir ruhsat alabilmesi için verdiği uğraş insanlıktan çıkmalarına sebep olacak zorlukta iken Kemal Deniz BOZKURT'un Halis Kahrimanı temize çıkarmak için verdiği çaba ise akıllara durgunluk verecek türden.

İçişleri bakanlığı müfetişlerinin amansız takibi sonucu incelemeye alınan belediyede müfettişleri şaşkına çeviren uygulamalar gözler önüne serildi.

Halis Kahriman yaptığı bu yolsuzlukları mutlaka adalet önünde verecektir.

Dolayısı ile CHP Esenyurt Belediye başkanı Kemal Deniz Bozkurt adalete hesap vermediği bir dönem içerisine geçilirse Esenyurt halkının sandıkta cevap vereceği ortadadır.

Olayın takiğçisi olan Esenyurt halkı yolsuzluk dosyalarını Süleyman ÖZIŞIK'a yağdırmaya başladı.
Çalanın çaldığı, Talanın yoğunlaştığı belediye uygulamalarında Halis Kahriman'ın yaptığı yolsuzluğun son yolsuzluk olması temennisi ile Bakanlığın harekete geçmesini talep eden Süleyman ÖZIŞIK'ı yaptığı usta habercilikten dolayı www.haberpars.com ailesi olarak kutluyoruz.

Yolsuzluğun detayını öğrenmek için videoyu izleyiniz...

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 1 Yorum