Geleceğin Yıldızları Akademi Anadolu Lisesinde Yetişiyor..

Kişiye özel eğitim modeli anlayışını belirleyen Yıldızlar Akademi Anadolu Lisesi'nin kayıtları devam ediyor.Geleceğin

Geleceğin Yıldızları Akademi Anadolu Lisesinde Yetişiyor..
11 Temmuz 2020 - 22:56

Üniversiteye girmek adına her sene düzenlenen TYT ve AYT sınavları için özel eğitim veren Yıldızlar Akademi Anadolu Lisesi'nin kayıtları devam ediyor.
                     
Kişiye özel eğitim modeli ve anlayışı ile yola çıkan Yıldızlar Akademi Anadolu Lisesi, sınav çalışmalarının yanı sıra etütler ve ek dersler ile öğrencilerini desteklemeye devam ediyor.

                     
Geleceğin Yıldızları Yıldızlar Akademisi Anadolu Lisesi'nde Yetişiyor

Kişiye özel eğitim modeli anlayışını belirleyen Yıldızlar Akademi Anadolu Lisesi'nin kayıtları devam ediyor.Geleceğin Yıldızları Burada Yetişiyor..

                       

                      BAŞARIYA GİDEN YOLDA ''YILDIZLAR AKADEMİ'' SİZİNLE !

Profesyonel eğitim kadrosu ile her sene yüzlerce öğrenciyi sınava hazırlayan Yıldızlar Akademi Anadolu Lisesi'nde, her öğrenciye özel soru bankası hazırlanıyor.

Sınav sürecinde öğrenciler, eğitim koçluğu ve rehberlik hizmetlerinden yararlanarak üniversiteye giriş aşamasında profesyonel destek alabiliyor.

                       Geleceğin Yıldızları Akademi Anadolu Lisesi'nde Yetişiyor
                         

Akıllı tahta ve interaktif eğitim ile öğrenme imkânına sahip olan Yıldızlar Akademi öğrencilerinin sınıfları 12 kişiden oluşuyor.

9.sınıftan başlayarak, üniversiteye kadar öğrencilerini yoğun bir eğitim öğretim programı yanı sıra kültürel sportif faaliyetler düzenleyerek, moral ve motivasyonlarını yüksek tutmayı amaçlıyor.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum