En Özel Kadir Gecesi Duası.

Sanayici Gülbahar'dan çok anlamlı Kadir Gecesi Mesajı.

En Özel Kadir Gecesi Duası.
19 Mayıs 2020 - 13:01

Ülkemizin en önemli sanayicilerinden biri olan AVRASYA1 Vakvı kurucusu Şaban Gülbahar yine sıradışı bir video ile Kadir Gecesi için kutlama mesajı gönderdi.

İş adamı ve sanayici Şaban Gülbahar, Ülkemizin yetiştirdiği ender hayırsever iş adamı olarak Özellikle gündeme gelen birisi.

Ramazan aylarında yaptığı sıra dışı yardımlarla gündeme gelen Gülbahar, Bu ramazan ayında'da Kapısına giden hiç kimseyi boş çevirmedi.

Ramazan Aylarında özellikle hayır kurumlarının yardım topladığı Türk iş adamları arasında birinci sıralarda bulunan Gülbahar Kendisini arayarak gidip yardım dağıtmak için yaptıkları taleplerin tamamına cevap verdi.
Vakıf olarak yılın bellirli ayalarında bir hayır kurumu gibi çalışan AVRASYA bir vakfı ASAM sıra dışı projelerle Hükümetlere yaptığı stratejik çalışmalarla katkı verirken, Zamanla ekonominin güçlenmesi için toplumun bilinçlenmesi adına başarılı sanayici ve iş adamlarına konferans, Seminer ve paneller düzenleterek ilkleri yapan bir vakıf.

Gülbahar bu ramazanda Kadir gecesi olan 19 Mayıs 2020 için sıradışı bir Videoyla Corona Covit 19 virüsünün geliş nedenini anlatan Video Paylaştı.

Bu video sosyal medyada büyük yankı uyandırırken bir çok sosyal ağda paylaşımının sağlanması ise kayda değer bulundu.
Kadir gecesinin anlamını en iyi anlatan bu video hızla izleyicileri ile buluşuyur.
Kadr, “azamеt” vе “şеrеf” dеmеktir.

Kadir Sûrеsi’ndе; Kur’an’ın Kadir Gеcеsi’ndе indirildiğinе, Kadir Gеcеsi’nin bin aydan daha hayırlı olduğuna vе Kadir Gеcеsi’nin rahmеt vе bеrеkеtе vеsilе olduğuna yеr vеrilir. 

Aynı zamanda surеdе Kadir gеcеsinin fazilеtindеn, o gеcеdе mеlеklеrin yеryüzünе inişindеn söz еdilir.
Kadir Surеsi, Kadir gеcеsindеn bahsеttiği için bu adı almıştır.


FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum