Reklam
Reklam

Ekmek Askıda Diye Bir İcat Çıkardılar. Memleketi Kurtardılar.

Askıda ekmek uygulaması için Merkez Parti Genel başkanı isyan etti. Keşke yardımlaşma adına askıda ekmek olsa. Ülkemizde Sadece ekmek askıda değil; hürriyetler askıda, ekonomi askıda.. Bunlara çözüm bulun önce.

Ekmek Askıda Diye Bir İcat Çıkardılar. Memleketi Kurtardılar.
11 Kasım 2020 - 21:46

Merkez Parti Genel Başkanı Prof.Dr. Abdurrahim Karslı: " TÜRKİYE’DE YALNIZ EKONOMİ SIKINTIDA DEĞİL, HÜRRİYETLER DE SIKINTIDA "

Ekonomi gerçekten can çekişiyor.

En büyük şirketler iflaslarını istiyorlar diyen Karslı, “ Ülkemizde sıkıntılı olan yalnız ekonomi değil, aynı zamanda hürriyetlerde sıkıntıda “ dedi.

VERİN OYUNUZU BU KARDEŞİNİZE !..

Partisinin Ankara il kongresinde konuşan Prof. Dr. Abdurrahman Karslı Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Erdoğan’a atıfta bulunarak, “ En son seçimlerde elini göğsüne vurarak ‘ verin oyu bu kardeşinize, dövizle nasıl mücadele edilir, faizle nasıl mücadele edilir, enflasyon nasıl indirilir göreceksiniz‘ diyordu.
Evet gördük işte, her şey ortada” diye konuştu.

ASKIDA OLAN YALNIZ EKMEK DEĞİL !..

Sadece ekmek askıda değil; hürriyetler askıda, ekonomi askıda..

Peki çözüm yolu yok mu (?) var tabi..
Çözüm yolu ‘ Merkez ’ de..
Köyleri yeniden eski statüsüne kavuşturmakta, tarımı yeniden harekete geçirmekte, hayvancılığı harekete geçirmekte, sanayiyi büyütmekte diyen Karslı, bilinmiş olsun ki üretmezsek batarız ifadesini kullandı.

Bir de dış politikamız var ki, aman Yarabbi!..

Sıfır sorun diye başladılar ‘ her tarafımız sorun oldu.’ Eskiden Suriye dediğiniz zaman bilmem kaç yüz kilometre sınırda bir komşumuz vardı o da Suriye Arap Cumhuriyeti idi.

Şimdi o sınırdaki komşumuz PKK oldu, o sınıra Rusya geldi yerleşti komşumuz oldu, o sınıra Amerika, geldi yerleşti o sınırda komşumuz oldu. Daha saymaya gerek var mı ?

.. Her şey berbat, her şey rezalet.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum