Doktor İsyan Etti, Acaba neden..

Doktor İsyan Etti..TEOMAN CEM KADIOĞLU Haklımı?

Doktor İsyan Etti, Acaba neden..
30 Nisan 2020 - 22:33

Doktor İsyan Etti..TEOMAN CEM KADIOĞLU Haklımı? Karar siz okuyucuların.
Beyaz yakalı bir meslek grubu üyesi bunu farkederek sosyal medya hesabından paylaşıyorsa düşünmek gerek.
Kadıoğlu Diyor-ki!

Biz ABD'ye uçaklar dolusu yardım yolluyoruz, ABD ise PKK'ya uçaklar dolusu silah ve yardım yolluyor.

Bizim Cumhurbaşkanlığı logolu yardım kolilerimiz ile Kandil'de video çekip paylaşmazlar umarım. 

PROF. DR. TEOMAN CEM KADIOĞLU KiMDİR.

İ.Ü. İSTANBUL TIP FAKÜLTESİ (ÇAPA) ÜROLOJİ ANABİLİM DALI E.ÖĞRETİM ÜYESİ


Robert Kolej (1979) ve İstanbul Tıp Fakültesi (1985) mezunudur. Monash Üniversitesinde bir yıl erkek kısırlığı mikrocerrahisi eğitimi alarak, Türkiye'de ilk mikrocerrahi varikosel ameliyatını 1992'de başlatmış olup halen 5000 üzerinde vaka ile en geniş seriye sahiptir.

Ülkemizdeki ilk Androloji Polikliniğini ve ilk Androloji laboratuvarlarını İstanbul Tıp Fakültesinde kurmuştur. Yurtiçi ve yurtdışında 150 kadar bilimsel yayını bulunmaktadır. Kadıoğlu Sağlık Hizmetleri Ltd. (1993) kurucusudur.

Tümlab Androloji Laboratuvarları (Nişantaşı-Bakırköy)'ün kurucusudur. Epiderm Poliklinikleri Nişantaşı, Etiler, Bağdat caddesi, Bakırköy ve Bakü şubelerinde lazer epilasyon ağırlıklı hizmet vermektedir. Teoman Cem Kadıoğlu 1974 yılından itibaren Galatasaray Spor Kulübü üyesi olup 5619 sicil numarası ile 2004 yılından beri Galatasaray Spor Kulübü Divan Kurulundadır.  1905 Galatasaray Yönetici ve İşadamları (GSYİAD) Başkanlığı (2006-2009) yapmıştır.
Galatasaray Düşünce Derneği (GSDD, 2013) kurucu başkanıdır. Posta gazetesinde 15 yıldır erkek sağlığı konusunda günlük köşe yazmaktadır. Sporium kulübünden lisanslı sporcu olarak tenis turnuvalarına katılmaktadır.
İstanbul Golf Kulübü üyesidir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum