Reklam
Reklam

ÇOK ŞÜKÜR, NİHAYET PKK ALÇAK ĞRGÜTÜN ÇÖKÜŞÜ BAŞLADI...

Abdullah Öcalan'ın kükreyince dağları devireceğinden eminmiş gibi konuşan kardeşi Osman Öcalan bile örgütün reddettiği adam konumuna düştü.

ÇOK ŞÜKÜR, NİHAYET PKK ALÇAK ĞRGÜTÜN ÇÖKÜŞÜ BAŞLADI...
09 Kasım 2020 - 19:03

PKK'DAKİ ÇARESİZLİĞİ İTİRAF ETTİLER.

 Nizamettin Taş, Hıdır Yalçın, Faysal Dunlayıcı (Kani Yılmaz) dahil örgütte ağırlığı olan daha 20 kadar ismin  PKK'dan koptuğu artık saklanmıyor.

Son bir açıklama, Özgür Politika gazetesine karşı ekip adına açıklama yapan Duran Kalkan'dan geldi. Kalkan:

‘‘Bu arkadaşlarımız mücadele dinamizmlerini, azimlerini, ruhlarını kaybetti. Hizip olarak son 6-7 aydır örgütlenmiş durumdalar. Örgütü dağıtmaya yemin etmiş gibi hareket ediyorlar. Yaşadığımız durum savrulmayı, kopuşu ifade ediyor.

Disipline uymadılar, örgütü sıkıcı bulup, kadroları dağıtıyorlar, herkese ‘İstediğiniz yere gidebilirsiniz' diyorlar. Seçimler sürecinde Türkiye'de bağımsız adaylar göstermek istediler.  Bazı kişileri alet ettiler.

ABD şiddet yerine içten yıkıcı, bozguncu, dağıtıcı eğilimleri körükleyerek, yaşam imkanlarının ucunu gösterip ‘şeker politikası' izleyerek örgütü içten dağıtmayı amaçlıyor.

Türk ve ABD genelkurmayları sürekli görüşüyor’’ diyor.

HDP'li milletvekilleriyle sık sık yaptığı görüşmelerle bilinen terörist elebaşlarından KCK Eş Başkanı Bese Hozat kod adlı Hülya Oran da saklandığı delikten örgüt yayınlarına yaptığı açıklamayla örgütün yaşadığı çaresizliği çarpıcı sözlerle itiraf etti.


PKK'da son olarak İskenderun'da saldırı düzenlemek isteyen hainler etkisiz hale getirilmiş.
Bir tanesi de başaramayacağını anladığı anda kendini patlatmıştı.

Terörist Hülya Oran HDP'lilere adeta ağladığı konuşmasında şu ifadeleri kullandı;

"IRAK'TA BİZE SALDIRIYORLAR"

Irak'ta bize yönelik yoğun saldırılar var. Türk ordusu artık öyle bir şey geliştiriyor ki, yüzlerce kayıp yaşandı ve yaşanıyor. Gittikleri yerlerde de askeri üsler kuruyor, tahkim ve ilhak ediyorlar. Bu saldırılar KDP desteğiyle oluyor.


FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum