CLK ENERJİ YALAN SÖYLEDİ !

3 AY 5 AY FATURALAR ERTELENDİ HEPSİ HİKAYE .. ÖZETİ ŞU " VARSA PARA PULUN EL ALEMDİR KULUN, YOKSA PARA PULUN CEHENNEMDİR YOLUN"

CLK ENERJİ YALAN SÖYLEDİ !
02 Mayıs 2020 - 16:03

Değerli Dostlar 27 Nisan 2020 Tarihli Yani dün son ödemesi olan evimin 259.80 TL Lik elektrik faturasını ödemeye gittim Ramazan olması nedeni ile erken kapanmıştı ödeme ofisi ödeyemedim.
Bugün Ödemeye gideceğim. Mailimi açtım şu mail gelmiş:
Degerli Müsterimiz, ... ... .. 14 nolu hesabiniza ait 28-4-2020 tarihi itibariyla 1 adet faturaniza iliskin toplam 259.80 tutarin odenmedigini uzulerek tespit etmis bulunmaktayiz.

Gecikme faizi oluşmamasi için gününde ödeme yapmanızı tavsiye ederiz.
420 Sayılı Vergi Usul Kanunu Genel Tebliği uyarınca her müsterimizin T.C. Kimlik Numarasini şirketimize bildirmesi gerekmektedir.

Bilgilerinizde eksik veya hata var ise en kısa zamanda şirketimize başvurarak gerekli düzeltmeleri yaptırmanız gerektiğini hatırlatırız.

Elektrik hizmetleri ile ilgili temel haklarınıizı kullanabilmeniz, faturalariniza e-Posta üzerinden ulaşabilmek ve ödenmemiş borçlarınızla ilgili SMS/e-Posta ile bilgilendirme alabilmek icin http://www.ckbogazici.com.tr/ web sitemiz uzerinden, 444 6 255 numarali cagri merkezimizi arayarak bilgilerinizi guncelleyebilirsiniz.

Fatura odemelerinizi Online Islem Merkezi'miz ya da internet ve mobil bankacilik kullanarak evinizden cikmadan gerceklestirebilirsiniz. Yetkili olmayan odeme noktalarindan yapilan odemelerden dogacak her turlu sorumlulugun size ait olacagini hatirlatmak isteriz.
Fatura odemeleri sirasinda hesap numaranizi kontrol ediniz.
Ödediginiz faturalarin karsiliginda odeme belgesi aliniz. Odeme belgesinin ibraz edilmemesi halinde Sirketimiz kayitlari esas alinacaktir. Tum soru ve onerilerinizi @CKBogazici Twitter hesabimizdan bizlere iletebilirsiniz.
Saglikli gunler dileriz.

HELAL SANA CLK' NIN BİR ORTAĞI OLAN MEHMET CENGİZ ZAMANINDA FATURALA İLE MİLLETİN ANASINI ..CEĞİZ DEMİŞTİ ADAM SÖZÜNÜN ERİ ÇIKTI HELAL OLSUN SANA...
BU FATURAYI 5 GÜN İÇİNDE ÖDEMEZSEM HEMEN 40 TL YE YAKIN AÇMA KAPA BEDELİ ...
AKABİNDE HUKUKİ SÜREÇLER VS. DERKEN EN AZ 1.000 TL DE AŞAĞI OLMAMAK ÜZERE MAL OLACAK...

Gazeteci Hüseyin Çetiner Sosyal medya hesabından Alıntıdır.
 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum