Reklam
Reklam

Çılgın Sayısal Loto Acil Değiştirilmelidir.

Milli piyango normal sayısal loto olarak oynanan 6/49 rakamını 6/90 yapınca bırakın 6 rakamı bulmayı üç rakamı bulmak bile mucize oldu.

Çılgın Sayısal Loto Acil Değiştirilmelidir.
21 Kasım 2020 - 21:04
Sonuç itibari ile 6/49 ile ounana sayısal lotoda ikramiye iki milyon TL aşıldığında şaşkına dönen toplum şimdilerde bulunma ihtimali mucizeye dönen 6/90 ile oynanıyor.

90 rakam içinde doğru altı rakamı bulmak matametiksel olarak vereceği 80 milyon lira ile bulunamayacak halde iken bu sonucun sonsuza kadar bulunamama ihtimalinin olduğunu gösteriyor.

Adı çılgın sayısal loto olarak değiştirilerek kolonu 1 liraya oynana oyunda ikramiye iki milyonu bulduğunda dahi insanları şaşkına çevirirken kolonunun 3 Türk lirasına rakamların 90 rakama kadar çıkması toplumun sayısal lotoyu bulmadan çıldırtacak duruma geldi.

Bir kişiye 81 milyon verileceği sayısal lotonun bu gece bileni çıkmazsa 100 milyon liraya yaklaşacak ikramiye tutarı ile çıkana gerçekten çıldırtma noktasına götüreceği gibi çıkmaması durumunda ise adeta bu oyunu sürekli oynayan sayısal lotocuların tamamının çıldıracağı ortada.

Lotocuların cebindeki parayı toplayan bu ilginç olay zamanla tek kişiye çıktığında şok yaşayan talihliier bu kez böylesine büyük bir ikramiye karşısında naıl bir şok yaşayacağı merak konusu.

Talihlinin ruh halini dikkate alarak bir doktor tarafından psikiyatrik tedavi sürecinden geçirilerek verilmesini konuşan sayısal loto oyuncuları çıksa bir dert çıkmasa bir dert durumunu yaşıyorlar.

Bu çılgın sayısal loto oyun şekli eski halini almalıdır.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum