Reklam
Reklam

Bu Asgari Ücretli Kız Saatlerdir Marketin Verdiği Adresi Arıyor.

Pandemi Covit 19 Virüs nedeniyle evlere servis başlatan marketler personeline kan kusturuyor. Arayın Araçla Getirelim İfadeleri ise koca bir yalan.

Bu Asgari Ücretli Kız Saatlerdir Marketin Verdiği Adresi Arıyor.
21 Kasım 2020 - 00:51 - Güncelleme: 21 Kasım 2020 - 01:18
Beylikdüzü ilçe sınırları içerisinde barış mahallesi Beyaz citi denen AVM etrafındaki Happy Center isimli marketler zinciri çalışanı genç bir kız neredeyse mahalleyi alış veriş arabası ile dolaştı.

Bu Siz İsteyin Biz Getirelim Reklamları Hep Lafta Kalıyor.


 Happy Center market görevlisinin adresin Yeşil falamingo diye gönderdiği bayan personel markete uzaklığı bir kilometreden uzakta olan siteye geldiğinde adreste böyle bir sipariş olmadığını öğrenip marketi aradığında ise adresin yanlış verildiğini öğrenmesiyle büyük bir şok yaşadı.

Nefesi kesilmiş olan genç kız yeni adres olarak yeşil flamingodan ayrılarak yeşili sevenler sitesi ikinci kat  için yola çıktığında ise en az üç kilpmetre yol katedeceğinden habersizdi.

Ayrıca tek seferde ikinci kata kadar çıkaramayacağı paketlerin yarısını market aracında bırakarak riske atarak ikinci kata çıkması ise ayrı bir sorumluluk.

www.haberpars.com myhabiri adım adım takip ederek market personeli genç bir kızın cadde ve sokaklarda market arabasını kaldırımlardan ve sokak aralarından geçerek götürme çabasını adım adım izledi.

Happy Center gibi marketler zinciri genç bir kızı saatlerce sokak sokak dolaştırıyorsa normal marketlerde asgari ücret altında çalışanların durumunu analiz etmek zor olmasa gerek.

www.haberpars.com.
 

 


FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum