Reklam
Reklam

Balıkçı Kenan Bombanın Altında çalışmakta ama Farkında değil.

Beylikdüzü ilçesinde balıkçılık dalında adından çok sık söz edilen Balıkçı Kenan'ın işletmesi patlamaya hazır bombaların altında.

Balıkçı Kenan Bombanın Altında çalışmakta ama Farkında değil.
21 Temmuz 2020 - 10:21

Yüzlerce Turşu küpünün üstünde olduğu terasta Turşu küpleri güneşin altında bir yılı aşkın süredir çöplüğü andıtır vaziyette durmakta.

terasında çöplük olarak istediğini barındırması belki yasal olarak suç teşkil etmiyor olsada, turşu küplerinin sıcaktan asitlerin yoğunlaşmasından dolayı patlayabileceği, hatta sirayetli patlamaya dönüştüğünde bir katliam olabileceğini bellirten uzmanlar, siraetli patlamanın gerçekleşmesi durumunda ise ciddi zararların olabileceğini bellirtmektedirler.
Beylikdüzü belediye başkanlığının denetimine takılmayan bu turşu küpleri sağlık açısından asla yenemiyeceği gibi çevreye verdiği koku ve kirlilik ise beylikdüzü belediyesinin gözünden kaçmaktadır.

Belediye başkanlığına bir kaç kez şikayette bulunulduğunu ifade eden çevre sakinleri ne Balıkçı kenanın bu turşu küplerini kaldırdığını nede Belediyenin bir yasal işlem yapmadığını söylemektedirler.

Kaza göz göre göre geliyorum dediği halde Beylikdüzü belediye başkanlığı neden bu konuda bir adım atmamaktadır serzenişinde bulunan bina sakinleri, Belediye bir felaketin yaşanmasını beklemektedir, şeklinde ifadeler kullanmaktadırlar.


FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum