Reklam
Reklam

Anadolu, Gelecek Parti Kurmaylarını Eşi Görülmemiş Bir Şekilde Karşılıyor.

Anadoluyu Karış Karış Gezerek Toplumun Problemlerini, Sorunlarını Dinlemekte Olan Gelecek Parti Kurmayları Halktan Umutlu. Toplumun Büyük Çoğunluğu Gelecek Gerçekten Gelecek Partide Diyor.

Anadolu, Gelecek Parti Kurmaylarını Eşi Görülmemiş Bir Şekilde Karşılıyor.
10 Temmuz 2020 - 10:51 - Güncelleme: 10 Temmuz 2020 - 11:38

GELECEK PARTİSİ KURMAYLARI ANADOLU YOLLARINDA


BİRİ ESKİ CHP'li BİRİ ESKİ AK PARTİLİ GELECEK PARTİSİ KURMAYLARI SAHAYA İNDİ

Gelecek Partisi Kurucu Üyesi, Genel Başkan Danışmanı, eski CHP'li Abdullah TEBER ve Gelecek Partisi Genel Sekreteri, 24. Dönem Ak Parti Milletvekilli Şenol Gürşan, Gelecek Partisi çalışmaları için sahaya indi; şehir şehir gezmeye başladı. 

Parti kurmayları gezinin amacını; hem Gelecek Partisini tanıtmak hem de halkın sorunlarını, taleplerini yerinde görüp incelemek, öğrenmek ve nasıl çözüm üretilir noktasında öngörü geliştirmek olduğunu vurguluyor. 
   

AK PARTİ KURULUŞ İLKE VE DEĞERLERİNİ AYAKLAR ALTINA ALDI 

Eski Ak Partili Vekil Şenol Gürşan: " 2016'dan sonra, Ak Parti kuruluş ilke ve değerlerini ayaklar altına aldığı için oradan koptuk; ve Gelecek Partisini kurduk. 
İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi Mezunu, iyi düzeyde Almanca bilen Gürşan, Kırklareli Pınarhisar doğumlu.

KURMAYLAR, ATATÜRK'ÜN UYGULADIĞI YÖNTEMLE STK VE EN KÜÇÜK DERNEKLERE KADAR DOKUNMAYI AMAÇLIYOR, YEREL MEDYA ZİYARETLERİNE BÜYÜK ÖNEM VERİYOR.
    

İki kurucu üye öncülüğündeki saha çalışmasında: Düzce, Kayseri, Kahramanmaraş, Kilis, Gaziantep, Osmaniye, Adana gibi şehirler geride bırakılırken; kurmaylarca, ülkenin dört bir köşesine ziyaretin tamamlanana kadar gezinin süreceği vurgulanıyor. 

Gittikleri şehirlerde Türk-İş, Yol-İş, BAROLAR, Ticaret Odaları, Esnaf ve Sanatkârlar Odaları, çeşitli dernekler gibi sivil toplum kuruluşları ve yerel medya kuruluşlarını ziyarette bulunup; buralardaki kanaat önderleri ile o illerdeki yerel durum hakkında istişarede bulunduklarını ve bu kanaat önderlerinin taleplerini özellikle not ettiklerini belirtiyor: Gelecek Partisi Kurmayları.

ÖZELLİKLE ZİRAAT ODALARINDA VE TARIM EMEKÇİLERİNDE BÜYÜK SIKINTI GÖRDÜK .

  
Tarımdaki dibe vuruşun ziraat piyasasını altüst ettiğinin üzerinde duran kurmaylar; ürünlerini işçilikle ödeyemeyedikleri için toplayamayan işçiler olduğunu, özellikle yerinde tespitlerde soğan üreticisinin mağduriyetine tanık olduklarını belirtiyorlar. Kurmaylar; tarımdan hayatını kazanan insanların durumunun her geçen gün daha vahimleştiğinin üzerinde duruyor.

ZİYARETLERDE, HAYATINDAN MEMNUN HİÇBİR İŞÇİ VE SEKTÖR TEMSİLCİSİNİ GÖRMEDİK

Yerinde gözlemlerde üniversite mezununun ve dayısı olmayanın işsiz olduğunu belirten kurmaylar, hic kimsenin iş bulamadığını, toplumun bunalımın pençesinde kıvrandığını: bu ziyaretlerden son derece etkilendikleri ve vicdanlarının sızladığını belirtiyor. 

ABDULLAH TEBER'in KAYSERİ ÇIKARMASI BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ.

   
Ankara Gazi Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Makine-Motor bölümü mezunu, Beşiktaş Spor Kulübü üyesi, Türkiye'nin sayılı sanayicilerinden Abdullah TEBER, Memleketi Kayseri 'de yoğun ilgiyle karşılandı; bu ziyaret Kayseri'de büyük yankı uyandırdı. 

GİTTİĞİMİZ İLLERDE BÜYÜK TEVECCÜHLE KARŞILANIYOR, HALKIN SEÇİM ZAMANI SANDIKTA HESABI GÖRECEĞİNİN MESAJLARINI ALIYORUZ.

   
Kurmaylar gittikleri il ve ilçelerde halkın genel anlamda: Gelecek Partisi kurulduğundan buyana partiyi sosyal medya hesaplarından takip ettikleri, Gelecek Partisinin Türkiye için büyük bir umut vadettiği yönündeki söylemlerinden ve böyle sıkıntılı bir süreçte halkın içinde olmalarından dolayı tebrik almalarından memnuniyet duyduklarını belirtiyor.

Seçmenin: "Bizler yanınızda olacağız ve sandık zamanı hesabı göreceğiz." sözünün önemli bir uyanış ve gelişme olduğunun, halkın mevcut iktidarı göndermekte kararlı olduğunun altını çiziyor, iki deneyimli siyasetçi.

Haber & Analiz
Linda Gözde Karasu

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum