Reklam
Reklam

AK PARTİ BEYLİKDÜZÜ 4. OLAĞAN KONGRESİ YAPILDI.

AK Parti Beylikdüzü İlçe Başkanlığı 4.Olağan kongresinde bayrak el değiştirdi. Mevcut Ak parti ilçe başkanı Dilaver Saygın Bayrağı Yeni Başkan Mustafa GÜNAYDIN'a teslim etti.

AK PARTİ BEYLİKDÜZÜ 4. OLAĞAN KONGRESİ YAPILDI.
01 Şubat 2021 - 23:21 - Güncelleme: 02 Şubat 2021 - 00:46

AK Parti Beylikdüzü İlçe başkanlığına atandığı günden bugüne kadar büyük bir özveriyle çalışan ilçe halkının sempatisini kazanan mütevazi ve engin gönüllü oluşu nedeniyle ilçe yönetimi ve ilçe halkının adeta bir dostu, arkadaşı gibi yakın olan Dilaver Saygın başarıyla taşıdığı Ak Parti bayrağını yine başarıyla daha yukarılara taşıyacağı yeni bayraktar saygın iş adamı ve siyasetçi Mustafa GÜNAYDIN'a devretti.



Corona Covit 19 pandemi sürecinde olmamıza rağmen inanılmaz bir yoğunlukta geçen kongreye ilgi bir hayli fazla oldu.Bütün tedbirlerin alındığı kongre salonunda sosyal mesafe, temizlik, maske, dezenfektan kurallarına titizlikle uyulduğu gözlendi.Ak Parti Milletvekillerinin adeta çıkartma yaptıkları ilçe kongresi huzur içinde yapıldı.

Milletvekilleri ve kalabalık bir davetli  içinden dikkat çekenler arasında Abdullah Güler,Mustafa Demir,Tülay Kaynarca,Nevzat Şatıroğlu,Rümeysa Kadak,Emine Sare Aydın Yılmaz,Hasan Turan,Şamil Ayrım ilk salona katılanlar arasında görüldü.



İş dünyasından katılan saygın iş adamları salonu selamlayıp başarı temennilerini iletip ayrılırken başta Esenler, Bahçelievler olmak üzere birçok ilçe belediye başkanlıklarından gelen çiçekler göze çarptı.

İş dünyasından gönderilen çiçekler salonu adeta çiçek bahçesine çevirdi.

Ak parti kurucu ilçe başkanı Kemal Eryılmaz ile geçmiş dönem ilçe başkanlığı yapmış olan başkanlarında katıldığı kongre şimdiye kadar görülen en problemsiz kongre olarak görüldü.



Ak Parti il gençlik kolları başkanı ve İstanbul İl başkanlığının neredeyse tam kadro katıldığı ilçe kongresinde Ak partinin Beylikdüzü ilçesine ağırlık verdiği şeklinde yorumlandı.

Ak parti Beylikdüzü ilçe başkanlığında bayrağı devralan Mustafa Günaydın'ın önümüzdeki yerel seçimlerde ilçede Ak partiyi birinci yapacağı gözüyle bakılıyor.

İş dünyasının ve siyasetin sevilen yüzü olarak bilinen Mustafa Günaydın'ın uyumlu çalışacağı güçlü bir kadroyla göreve gelmenin rahatlığı ile Ak parti bayrağını ilçede daha yukarılara taşımak için elinden geleceğini yapacağı kulaktan kulağa konuşulurken, halkla içiçe olacağı yaşanan sıkıntı ve problemlere çözüm için ise halkın taleplerini hükümete iletme konusunda geçmiş siyasi deneyiminin verdiği güvenle özverili mücadele edeceği şimdiden konuşulmaya başlandı.


Ak parti Beylikdüzü ilçe başkanı Mustafa Günaydın'ın önümüzdeki günlerde basın mensupları ile bir araya gelerek ilçede yapmak istedikleri projelerle yapılması gerekenleri açıklaması bekleniyor.

Şimdiye kadar olduğu gibi Ak parti meclis üyeleri vasıtası ile ilçe halkının taleplerinin ilçe belediyesine aktarmayı, halkın taleplerinin yerine gelip gelmediğini kontrol etmeyi sürdüreceği ve sıkı bir takipçisi olacağını çalışma arkadaşları şimdiden öngörüyor.

AK PARTİ BEYLİKDÜZÜ İLÇESİ

 

     4. OLAĞAN KONGRESİ  
İLÇE YÖNETİM KURULU ASİL
ASİL VE YEDEK İL DELEGE LİSTESİ

İLÇE BAŞKANI; MUSTAFA GÜNAYDIN

 
 İLÇE YÖNETİM KURULU (ASİL) 

1 ADEM İŞLEYEN 
2 ALİ BÜYÜKÖZDEMİR 
3 BAHAR GÜNGÖRMÜŞ 
4 ÇİĞDEM YILDIZ 
5 ECEM MİNEL ARDA 
6 ERDAL AKSOY 
7 FARUK CELEP 
8 FARUK ÖZŞAHİN 
9 FETHİ KAYA 
10 FUNDA HABEK 
11 GÖKHAN ŞEN 
12 HASAN SALİH ÖZTÜRK 
13 İLKNUR TEKİN 
14 İSMAİL BOZKURT 
15 İSMAİL SİZER 
16 KEMAL SİR
17 MELİKE SEYHAN
18 MURAT AVŞAR ÜNAL
19 MURAT KILIÇ
20 MÜCAHİT ŞİRİN
21 OSMAN BAĞDAT
22 ÖMER ÇOLAK
23 ÖNDER GÖÇER
24 ÖZDEN BİLGİÇ
25 SAVAŞ AYDIN
26 ŞENNUR ERÇERİ
27 TAHİR DELEN
28 VOLKAN ALAR
29 ZEHRA KORKMAZ



İLÇE YÖNETİM KURULU (YEDEK) 

1 TUNCAY ALTAYLI
2 FERHAT KARABULUT
3 HALİL İBRAHİM DOĞAN
4 EMİN SELÇUK
5 UMUT SİNAN ZENGİN
6 KAHRAMAN TELLİ
7 ÜMİT TALİP KAYA
8 TÜLAY MERDİN
9 KADİR DAL
10 BURAK ÖZCAN
11 AHMET YERER
12 MEHMET KARADANA
13 EMİR CEYLAN
14 SADRİ KÖSERİ
15 BETÜL OLGAÇ




İL DELEGESİ (ASİL)


1 DİLAVER SARGIN 
2 MUSTAFA GÜNAYDIN 
3 MUSTAFA NECATİ IŞIK 
4 İSMAİL DAMAT 
5 CELAL BABAYİĞİT 
6 MUHSİN CİVELEK 
7 KASIM SAİT ÇERMAN
8 ÖMER GÜRCAN
9 CÜNEYT YILMAZ
10 SUNA GÖNEY
11 AVNİ YILMAZ
12 EMİNE AYSUN AKYOL


İL DELEGESİ (YEDEK) 

1 ADEM SEYHAN
2 MÜCAHİT AHMET SİZER
3 SEBATULLAH ARVAS
4 ENVER SÖNMEZOĞLU
5 MEHMET ÇIRAK
6 BETÜL OLGAÇ


www.haberpars.com
Haber ve Fotoğraflar Gazeteci Yazar Nuri SAATÇİ.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum