Adeta Vakıf Gibi Hizmet Eden Dernek.

Başkan Hakan Sulu Sağına Güneydoğu gazisi Hasan AKDAŞ'ı Soluna 15 Temmuz Gazisi Bayram Ceylan'ı alarak İstanbul'da Vakıf gibi çalışıyor.

Adeta Vakıf Gibi Hizmet Eden Dernek.
19 Mayıs 2020 - 18:42

İstanbul Şehit Ve Gazi Aileleri Sosyal Yardım Ve Dayanışma Derneği Çalışmaları ile Göz Kamaştırıyor.
Bayrampaşa şehit ve gazi derneğine seçildikten sonra dernek yönetiminin yaptığı çalışmalar başta Bayrampaşa olmak üzere İstanbulun Takdirini Topladı.

Merkezinin Bayrampaşa olması dolayısıyla Etkinliklerinin büyük bölümünü ilçe halkı için yaptığını ifade eden  dernek Başkan Hakan SULU ve gönüllü çalışma arkadaşları vasıtasıyla gerçekleştirmektedir.
Corona Virüs salgınından dolayı İlçe kaymakamlığınca oluşturulan Vefa ekibinin bel kemiğini 25 kişilik kadro ile oluşturan Başkan Hakan SULU evinden çıkamıyan ve yardım talep eden yaşlılarımıza anında yardımları götürecek bir ağ oluşturmuş.

Yaşlılara Virüs nedeni ile kısıtlı verilen sokağa çıkma izin günlerinde park ve bahçeleri dolaşarak yaşlılarımıza Maske ve siperlik dağıtan şehit aileleri dernek üyeleri Bayrampaşa sakinlerinin unutamayacağı etkinliklere imza atıyor.

Dernek başkanı Hakan Sulu www.haberpars.com Muhabirlerinin dernek çalışmalarını görmek için uğradığı merkezde Başkan Hakan SULU ve çalışma arkadaşları ile 19 Mayıs için hazırlık çalışmaları yaparken görüntülendi.

Başkan Hakan SULU 19 Mayıs Dolayısı ile aldığı özel izinle Akşam saat 20,00 da Bayrampaşa ilçe sınırları içerisinde Giydirdikleri özel araçlar ve ses monte edilmiş taşıtlar ile 10. yıl marşı ile evlerinden çıkamayan halka etkinlikler yaparak 19 mayıs kutlamaları gerçekleştirecekleri öğrenildi.

Geçtiğimiz günlerde isimleri kendilerinde mevcut olan şehit annelerine sürpriz yaparak çiçeklerle kapılarını çaldığı şehit Annelerine demetlerle çiçekler vererek Anneler gününü kutlamaları basında çok konuşulmuş takdir edilmişti...

Ramazan dolayısı ile Yaklaşık 600 aileye bağışlardan gelen yardımlarla ramazan kolisi kavuşturan dernek adeta vakıf gibi çalışmakta.
                         

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum