Reklam
Reklam

5 Yaşındaki Çocuk Ölüme Atladı.

Beylikdüzü Barış mah . Ankara Cad. Üzerinde bulunan Avkon adlı sitede oturan Taylan Temur Ailesinin Doruk isimli 5 yaşındaki çocukları 12. kattan bahçeye düştü.

5 Yaşındaki Çocuk Ölüme Atladı.
05 Temmuz 2020 - 16:51 - Güncelleme: 05 Temmuz 2020 - 17:12
Beylikdüzü İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı ekiplerin anında olay yerine intikal etmeleriyle gelen ambulans ile hastaneye gönderilen minik Doruk kurtarılamadı.

Emniyet yetkililerinden Alınan bilgiye göre Anne ve Babasının evde olmadığı bir saatte Dedesi ile evde bulunan minik Doruk havaların sıcaklığından dolayı açık bulunan 12 kattaki dairelerinin camından aşağı düşmüş.

Uzun süre farkedilemiyen küçük çocuğun baygın halde bahçede hareketsiz gören komuşuların farketmesi ile anında polis ve Ambulansın gelmesi ile hareketsiz yatan küçük çocuğun ambulansla hastaneye intikalinden sonra acı gerçek öğrenildi.

Ölüm haberi mahallede infial uyandırırken dedesinin geçirdiği sinir krizleri sonucu hastaneye kaldırılmasına neden oldu.
Komuşuları ve çevreden alınan bilgiye göre 5 Yaşındaki Doruk içine kapalı konuşmayan bir çocuk olarak arkadaşlarından kopuk yaşamaktaymış.
Buna neden olan konunun ise kendisinin ikiz olarak dünyaya geldiği, ikizinin ise bir buçuk aylık iken yaşamını yitirdiği konusuna bağlanıyor.


 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum